Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

are you kidding me? vreau, sarumana, bodaproste, temenele iti fac. dupa aia vaz eu cum le impart sa nu imi sara scandalagii in cap.

 

anything la schimb? ce il intereseaza pe Alex zilele astea?

 

Trimite-mi adresa pe privat sau email ... abia astept sa curat casa de ele.

 

Iti trimit toate cards pe care le am ...am o tona si de Pokemoni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mda, +1 in club.

Si eu m-am certat cu Maghiola mea. [zirea] Ca am inscris-o la cursurile de solfegiu si ca ea vrea sa faca numai pian si fara sa o mai auda cineva, si le face pe toate ca sa-mi faca mie placere, ca ea nu vrea sa invete nimic, ca fratii ei de ce nu fac muzica, ca .....

Asa ca m-am rastit la ea si am scos ceva de genul "pentru moment eu am responsabilitatea educatiei tale". [:I] Cred ca ma transform in dictator, Moo Tze Dun scrie pe mine. Am zis.

 

 

sa traiti!

 

da da da, chestia asta cu de ce ceilalti nu si eu da, dar fara sa ne uitam ce fac ceilalti, e la ordinea zilei si la Mr A al meu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvai, ce bine ma simt sa va citesc pe voi cum va certati cu copiii si la mine in casa e liniste ...dar ce liniste !!!

 

Cel mai nefiresc mi se pare sa gasesc toata casa in ordine. Paturile sunt facute, masa e curata, fara firmituri, nu ma impiedic de nici o haina, de nici un caiet, creioane ...Wow !!!

 

Aseara am avut dinner cu barbatul, numai noi doi. Cumva, nici sa-l gatesc nu mi s-a parut greu ...si cu ocazia asta inteleg ca de fapt greul la mine nu e sa gatesc, sa fac curat ...pe mine ma copleseste de fapt aglomeratia acestor treburi. Si mai cred ca ma incarc singura de panica - cand stiu ca intr-o seara am de gatit, facut ordine, verificat teme, certat cu copiii ...deja le incep pe toate obosita.

 

Deci aseara am mancat in doi si apoi ne-am uitat la TV, la atentatul ala din Turcia ...pana cand eu m-am dus sus si am bicicit la emisiunile care imi plac mie, timp de 1 ora. Apoi am facut un dus si la 10:00 P.M. dormeam. Imi aduc aminte ca m-am trezit la 12:00 si barbatul era la computer, verifica bursa [fri]

 

Si cum eu nu pot trai o viata zen, m-a sunat gastroenterologul ca a venit rezultatul endoscopiei si a testelor de sange si doreste sa ma vada ...pentru asta, trebuie sa imi iau curaj sa imi fac programare ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvai, ce bine ma simt sa va citesc pe voi cum va certati cu copiii si la mine in casa e liniste ...dar ce liniste !!!

 

Cel mai nefiresc mi se pare sa gasesc toata casa in ordine. Paturile sunt facute, masa e curata, fara firmituri, nu ma impiedic de nici o haina, de nici un caiet, creioane ...Wow !!!

 

Aseara am avut dinner cu barbatul, numai noi doi. Cumva, nici sa-l gatesc nu mi s-a parut greu ...si cu ocazia asta inteleg ca de fapt greul la mine nu e sa gatesc, sa fac curat ...pe mine ma copleseste de fapt aglomeratia acestor treburi. Si mai cred ca ma incarc singura de panica - cand stiu ca intr-o seara am de gatit, facut ordine, verificat teme, certat cu copiii ...deja le incep pe toate obosita.

 

Deci aseara am mancat in doi si apoi ne-am uitat la TV, la atentatul ala din Turcia ...pana cand eu m-am dus sus si am bicicit la emisiunile care imi plac mie, timp de 1 ora. Apoi am facut un dus si la 10:00 P.M. dormeam. Imi aduc aminte ca m-am trezit la 12:00 si barbatul era la computer, verifica bursa [fri]

 

Si cum eu nu pot trai o viata zen, m-a sunat gastroenterologul ca a venit rezultatul endoscopiei si a testelor de sange si doreste sa ma vada ...pentru asta, trebuie sa imi iau curaj sa imi fac programare ...

 

Lasa ca o sa fie bine !

 

Asa deci, esti o sadica ! [:)] Te bucuri ca ne zbieram la copkii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, primit email ...

 

Mai vreau sa va spun ca am sunat in Romania, si in stilul maica-mii, nu raspunde la nici un telefon. E pe undeva cu copiii, are 3 mobile, doua probabil ca le-a dat copiilor dar mie nu mi-a dat numerele ... acasa nu raspunde, la mobil nu raspunde.

 

Sunt furioasa si sa nu ma certati, ca nu aveti dreptate ...de asta s-au inventat mobilele, ca sa il iei cu tine oriunde te duci si sa poti raspunde la telefon.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, stai linistita, da' poate e descarcat telefonul.

Vorbeste cu copii sa aiba ei grija sa incarce telefoanele si sa-ti dea numerele. Abia e dupa-amiaza acum in Ro.

 

Nu e descarcat, ca suna ...este ori lasat acasa, ori in geanta unde nu il aude nimeni.

 

Pai da, de asta am sunat, sa imi dea si mie numerele copiilor . O sa sun mai pe seara, dar ma irita chestia asta ca are mobile si nu raspunde la nici unul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvai, ce bine ma simt sa va citesc pe voi cum va certati cu copiii si la mine in casa e liniste ...dar ce liniste !!!

 

Cel mai nefiresc mi se pare sa gasesc toata casa in ordine. Paturile sunt facute, masa e curata, fara firmituri, nu ma impiedic de nici o haina, de nici un caiet, creioane ...Wow !!!

 

Aseara am avut dinner cu barbatul, numai noi doi. Cumva, nici sa-l gatesc nu mi s-a parut greu ...si cu ocazia asta inteleg ca de fapt greul la mine nu e sa gatesc, sa fac curat ...pe mine ma copleseste de fapt aglomeratia acestor treburi. Si mai cred ca ma incarc singura de panica - cand stiu ca intr-o seara am de gatit, facut ordine, verificat teme, certat cu copiii ...deja le incep pe toate obosita.

 

Deci aseara am mancat in doi si apoi ne-am uitat la TV, la atentatul ala din Turcia ...pana cand eu m-am dus sus si am bicicit la emisiunile care imi plac mie, timp de 1 ora. Apoi am facut un dus si la 10:00 P.M. dormeam. Imi aduc aminte ca m-am trezit la 12:00 si barbatul era la computer, verifica bursa [fri]

 

Si cum eu nu pot trai o viata zen, m-a sunat gastroenterologul ca a venit rezultatul endoscopiei si a testelor de sange si doreste sa ma vada ...pentru asta, trebuie sa imi iau curaj sa imi fac programare ...

 

 

Zen by the book :)

 

probabil ai H Pilori ala ::((( si jumatatea are iata, l-a pus doc sa se deplaseze pana la hamilton saptamana trecuta sa il anunte.

 

sper sa nu fie nimic mai complicat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...