Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Asa arata ratonii ? Sunt frumosi ..in poza.

 

Am avut si noi unul care venea la tomberonul de gunoi. Se suia cumva pe el si il rasturna, apoi rupea punga de plastic si imprastia gunoiul peste tot. Intr-o seara, din pat, am auzit cum a cazut tomberonul ...s-a dus barbatul si a dat ochi in ochi cu animalul. Nici unul nu s-a miscat. S-au fixat asa cateva secunde pana frica barnatului a invins. Frate, astia nu fug de oameni si habar n-am cu reactioneaza daca te dai la ei. A doua zi, barbatul a legat tomberonul de casa ...nu a mai venit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai eu vad fundul celui de-al patrulea sub primul, ala cel mai de sus!

 

Doamna Letitia, ce aveti doamna cu fundurile? [:-)))]

Aseara cu al dumneavoastra si al sotului,astazi cu ale ratonilor...ce se intampla cu dumneavoastră?  [:-)))]

 

Sunt 3 ratoni.Am zis ! [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamna Letitia, ce aveti doamna cu fundurile? [:-)))]

Aseara cu al dumneavoastra si al sotului,astazi cu ale ratonilor...ce se intampla cu dumneavoastră?  [:-)))]

 

Sunt 3 ratoni.Am zis ! [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Ok, ok, I give up! Asa e facem cu rindul cu fundul! O data eu, o data barbatul, o data ratonul! [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha Buflea, dar de la ce sa MA supar? Eu te inteleg Si sper sa gasiti ce doriti. Inca te sfatuiesc sa trimiti email la multi dealeri din zona Si vezi cum raspund. Descrii exact situatia. E mai rapid Si mai usor. Apoi iti dai seama Cu cine Se poate discuta.

 

Aici E explozie de Mazda pe sosele. Noua ne-a convenit pretul atunci - 4 ani, wow! Ca nu putem negocia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...