Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce scumpa e Alex, bretonul e grozav! Voi aveti casca pe trotineta? Catrinel, saraca, tot cere trotineta si eu nu si nu, daca frac-so care-i un vrajitor pe tot ce are doua roti si s-a dat cu capul de-am crezut ca+i gata, ea clar are trotineta interzisa. Si deloc nu ne iubeste cind pun problema asa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonna, sa-ti spun si aici Multi Inainte, Soro ... sa ai, sa obtii, sa primesti, sa daruiesti, sa iubesti si sa fii iubita, sa zambesti, sa-ti gasesti, sa golanesti ( [flo2] ) prin viata asta macar la fel de bine si interesant ca si pana acum, alaturi de cine te merita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti? Ai aflat numerele de telefon ale copiilor? Acum ai 3 contacte, din 3 o raspunde unul...

Ca tot m-ai intrebat zilele trecute de Divertiland vs Therme, vroiam sa=ti spun ca ieri am fost la Therme si maine ne ducem la Divertiland. Miercuri a fost vreme urata, adica ploi si averse, ca atare nu m-am dus in aer liber. Noua ne place si colo si colo. Doar ca la therme e ceva mai scump, mai ales ca acum au bagat preturi de vacanta, care sunt putin mai mari, pe cand dincolo la Divertiland preturile sunt aceleasi cu cele de anul trecut..

Asa arata ratonii ? Sunt frumosi ..in poza.

 

Alex urmareste meciurile de la Camponatul European de fotbal fiind fan soccer?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonna, e ziua ta ? La multi ani ! [flor]

Avem casca si o folosim din cand-in-cand. [:I]  Stiu, e periculos fara casca, dar acum e atat de cald si sub casca prea ii curge transpiratia. Dar cand nu are casca, n-o las cu viteza mare si sunt cu ochii pe ea.

 

Vreau acasa. Sunt obosita. [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Simona !

 

Dana, ce fetita cuminte si frumoasa ai !

 

 

Azi am ultimul drum la spectacolul Marghiolitzei si e gata pe anul asta cu activitatile. Cel mare a inceput jobul lui de vara. Fain !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti? Ai aflat numerele de telefon ale copiilor? Acum ai 3 contacte, din 3 o raspunde unul...

Ca tot m-ai intrebat zilele trecute de Divertiland vs Therme, vroiam sa=ti spun ca ieri am fost la Therme si maine ne ducem la Divertiland. Miercuri a fost vreme urata, adica ploi si averse, ca atare nu m-am dus in aer liber. Noua ne place si colo si colo. Doar ca la therme e ceva mai scump, mai ales ca acum au bagat preturi de vacanta, care sunt putin mai mari, pe cand dincolo la Divertiland preturile sunt aceleasi cu cele de anul trecut..

 

Alex urmareste meciurile de la Camponatul European de fotbal fiind fan soccer?

 

Nu au fost nicaieri ...au fost prin zona, in parc la fotbal, in Bucur, la piata, in parcul circului. Nu am vrut sa insist ...sa nu se simta maica-mea datoare sa faca ceva ca-i spun eu.

 

Am sa ii spun totusi sa nu se duca la Therme daca spui ca e acelasi lucru ca la Divertiland si e si mai scump.

 

Noi avem weekend lungi, ca e 4 iulie. Sambata mergem iar sa cautam masini, duminica nu facem nimic si luni ne ducem la un gratar patriotic ... si a inceput si closingul [smulgpar]

 

Dar parca si la Mamaia este un parc de apa, nu ? Ala cum este ? Seamana cu Divertiland ? Merita ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu au fost nicaieri ...au fost prin zona, in parc la fotbal, in Bucur, la piata, in parcul circului. Nu am vrut sa insist ...sa nu se simta maica-mea datoare sa faca ceva ca-i spun eu.

 

Am sa ii spun totusi sa nu se duca la Therme daca spui ca e acelasi lucru ca la Divertiland si e si mai scump.

 

Noi avem weekend lungi, ca e 4 iulie. Sambata mergem iar sa cautam masini, duminica nu facem nimic si luni ne ducem la un gratar patriotic ... si a inceput si closingul [smulgpar]

 

Dar parca si la Mamaia este un parc de apa, nu ? Ala cum este ? Seamana cu Divertiland ? Merita ?

Therme e o alternativa atunci cand e vremea rea, vant, ploaie si nu se poate iesi in aer liber. Si clar pt alte anotimpuri decat vara, ca e deschisa tot timpul anului.

 

La aquaparcul din Mamaia nu am fost, nu stiu cum e, ce preturi sunt... Dar e stil Divertiland, cam cu aceleasi tipuri de tobogane. 

 

La Divertiland, martea au o promotie, copiii sub 10 ani nu platesc... nu mai stiu cati ani au copiii tai. Noi n-am beneficiat de ea, intrucat marti a fost vreme innorata si ploioasa, deci nu am fost. Dar merita, scapi de 50 de lei (25x2). Insa poate fi mai aglomerat, daca multa lume gandeste la fel... nu stiu, trebuie incercat. Anii trecuti promotia era copiii sub 1.20 m nu platesc, valabila tot pt zilele de marti...

 

Vacanta placuta in continuare!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...