Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

La multi ani, Simonna!!!

 

Chiar asa nu spui nimic, maaamaàa ce secretoasa esti!

 

La noi e canada day. La 5.30 am incarcat copiii in masina si ne-am dus la culcare pana la 11.30!!!!

 

Din nefericire e frig: 10 grade.... stau cu geaca si fular pe terasa cu un mohito

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata din Kuala Lumpur.

Azi avem zi de "take it easy". Am alergat ieri toata ziulica si azi mergem la Petronas Towers seara sa vedem apusul de soare. Miine plecam spre Bangkok, iesim la shopping pentru souveniers si apoi o luam catre casa. 

 

Va las citeva poze. Pozele cu piscina sint de la hotel. 

 

post-128087-0-81777500-1467422340_thumb.jpg

post-128087-0-04384100-1467422358_thumb.jpg

post-128087-0-62473300-1467422419_thumb.jpg

post-128087-0-12574700-1467422429_thumb.jpg

post-128087-0-59864200-1467422463_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Simonna, sa-ti spun si aici Multi Inainte, Soro ... sa ai, sa obtii, sa primesti, sa daruiesti, sa iubesti si sa fii iubita, sa zambesti, sa-ti gasesti, sa golanesti ( [flo2] ) prin viata asta macar la fel de bine si interesant ca si pana acum, alaturi de cine te merita.

 

Jur ca tu ai cele mai tari urari EVER!

Multumesc! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leti, Dana, Mik, Aqai, ladies, multumesc din suflet! Nu e secret, of course ca nu, cred ca pur si simplu nu-mi bat capul cu evenimentul. Cel mai mult despre ziua mea imi place ca e vara si nu lucrez ca de multe ori e cu Ziua Canadei. Si cind nu e, imi iau liber, ca tot e frumos si vara.

Aqai, e Les Parent pe Netflix la voi? Foarte dragut si ma face sa ma simt bine asa ca parinte imperfect.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, [artif]

 

La multi Ani! sanatosi si fericiti alaturi de cei dragi!!!

 

 

----asa e Buflea merita titlu pt cele mai frumoase urari dar Si Elyda und toate  doamnitzele au unele asa frumoase ca te fac sa plingi, de emotie cand le citesti si recitesti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona

iar la tine, mama ce v-ati distrat voi acolo, foarte frumos v-ati "echipat"!

 

chiar asa Dana, fetita asta dragalasa e cea cu care te certi tu si iti pune paru pe moatze?! Nu pot sa cred [:-)))]

 

 

 

Aqai,

 

pozele tale cu copii si Berry mai sa ma convinga sa imi iau caine. [fri] . Oricum o pisica cred ca imi voi lua. Vecinii nostri au pisica si catzel, amandoua maindaneze aduse din spania.

 

eu, ca si copil strangeam tot catei dupa strada, ca ma ameninta taicamiu ca mi-i da de zestre,  dar acu dupa copii parca nu am nervi. [soricel]

 

 

Papelusa,

 

vasele in masina noi le punem fara clatire. in functie de cat de multe sunt fixez programul. dar folosesc mult programul Eco, care e cel mai lung, dar consuma cel mai putin. Programul scurt consuma cel mai mult. Din cand in cand folosesc programul intensiv de 75 grad. Cand imi aduc aminte ii dau la masina o spalare cu detergentul ala special de curatat masina.

 

noi avem masina de 10 ani trecuti. am am avut una no name, si dupa ce am vazut una la copii la gradi ca in 30 minute scotea fasele cum nu le scotea a mea in 2 ore am aruncat-o si ne-am luat miele. Asta nu e ca alea profi de la gradi und scoala dar dar calitativ e net superioara primei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum mai Simona, nu ai trimis copilul singur in ro?! ca tocmai te foloseam obiect didactic

 

valeu, incurc borcanele atunci. Aveam impresia ca Atomix era odata cu escala la München si tot atunci am citit instructiunile companiilor de zbor, ca ccc copii de la 12-17 ani pot calatori fara insotitor de bord si fara adult. de altfel asa le poti lua si bilete singur.

 

ei bine, ca am aflat (dar nu am verificat din punct de vedere legal) ca totusi statul roman nu permite calatoria acestui minor fara insotirea adult. Momentan imi da cu virgula. e un conflic aici, dar N linkuri nu ma transforma pe mine acu nici in expert politic sau financiar, o sa intreb un Notar 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai,

 

nu am mai scris ca urasc sa trimit telegrame dupa telefon.

 

Nu, pretenile mele nu gandeau  ca mine si nu mi-au dat raspunsurile pe care le aveam si eu in scheme [fal]

 

a fost un soc de fiecare data. de asta le si iubesc eu asa de mult. [il]  

 

 

de ex pretena mea din clasa 1, care l-a botezat pe D, dupa o sapt de tinut copii mei mi-a facut cea mai buna radiografie.

de ex: ii tratez pe copii in mod diferit, R sufera si asta le altereaza lor relatia [fri] . Nu am stiut asta, D e mai vulcanic si cere mai multa atentie, a fost 1 an bolnav, credeam ca e normal.

Asta a fost un punct. faptul ca ii tratez normal s-au imbunatatit relatia lor si feedback-ul ei a fost clar mai bun, cand i-am lasta copii in martie.

 

 

daca fata asta nu mi-ar fi dat parerea ei sincera imi sapam groapa singura. Clar nu era dezastru eminent, dar parerea ei sincera m-a ajutat.

-------------------------------------------------------------------------

 

am inteles si ce spune Buflea, mda asa nu zic nici eu parerea in stanga si in dreapta ca stiu ca nu are sens, ba chiar am fost facuta cu ou si cu otzet acu ceva timp de am ramas soc, chiar de la o persoana "finuta"

Asa ca daca ma mai spuca sfatuiala cu oricine ii recitesc mesajele ( pe care intamplator le-am archivat si nu s-au sters [fum] )

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea,

 

imi pare tare rau de drama ta. acu am inteles de unde te stiut fetele. banuiesc ca ai deschis un subiect aci pe Dc.

in situatii de genu asta eu sunt muta si nu stiu ce sfaturi as punea sa dau, doar o imbratisare [pup]

 

Mik,

 

ai reusit sa faci corecturi la proba copilei?

 

o intrebare ce imi sta in minte e cum reusesti sa nu ai trac in fata studentilor? [masc]

 

Antmil,

 

sa va fie de bine vacanta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...