Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Eu ma gandesc ca asigurarea companiei de trucks ar trebui sa acopere costurile.

 

Nu stiu daca batrana avea asigurare si nici nu stiu cum sa întreb.

Intre timp s-a trezit si el la terapie si doctorii i-au spus de mama lui. Nu a putut sta treaz, l-au sedat iar. La fel, sedata este si fata cu clavicula, o doare in continuare capul.

 

Baiatul si mama lui sunt cel mai bine.

 

Am fost la doua biserici, una in Manhattan si una in Queens. Amandoua erau închise. Ce porcarie ...cum e cu bisericile astea ? Nu sunt deschise daca nu e slujba ? In Romania parca sunt, nu ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, condoleante, of biata bunica, Dumnezeu s o odihneasca. Ce soarta, sa vii la copii la mii de km ca sa ti gasesti sfarsitul. Asta e si marea spaima a tatalui meu, care il face sa refuze sa vina la noi, ca moare pe aici.

Refacere rapida prietenilor tai, ii asteapta o mare bataie de cap cu repatrierea bunicii, daca nu avea asigurare.

Bisericile romanesti, si in tara si in alte tari, sunt inchise in afara programului liturgic.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea imi pare rau. parca spunea l aradio ca  de 4 iulie sunt cele mai multe accidente...f multa calatoreste. si noi am venit de la ocean...si a fost traffic si astia cu tirurile merg ca bezmeticii...mi se faceainima cit  un purice cand treceam pelinga ei, vazind cum calca linia.

 

cred ca si consulatul isi ia liber toata saptamana, mare minune sa-i gasesti la telefon. ai fost la websitul lor, au informatii despre asta. eu cred ca am vazut cindva.

 

s-ar putea asigurarea truckului sa plateasca totul daca chiar a fost de vina.

groaznic...ce sa zic...ma rog pt familie. imi amintesc de ei, din ce mi-ai spus o data de baiatul cu autism.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la cafea [cit] . La noi sunt acum 17grC si sapt asta se arata mai respirabila vremea, aseara am profitat ca s-a racorit si am calcat tot, asa ca m-am luat de-un gand.

Buflea condoleante ptr biata bunica. Macar si-a vazut copilul si nepotii. Sper ca restul sa-si revina repede. Sigur ca trebuie sa mergi la spital, zic si eu. Mai au alti apropiati/rude pe-aproape ?

La noi bisericile sunt, in general, deschise toata ziua, cele care sunt inchise ziua sunt cele cu putini enoriasi sau care sunt mai retrase. Restul se inchid seara la 22,00.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ce fetita gingasa ai!!! Asta e fetita cu care te tot certi tu? Nu se poate! Nu te cred! [:)]  [:)]  Fetita din poze e cea mai ascultatoare si cuminte fetita din lume!! [:)]

 

Am cautat mesajul sa-l editez. [:)]

Fetita asta cuminte a scris ieri cu marker albastru inchis pe perete HELLO, cica ea a scris pe hartie si s-a transmis pe perete (prin osmoza, probabil) si apoi a cautat un model de cerc si cum n-a gasit altul a colorat un cerc de la covor cu carioca galbena. Si asa de frumos a colorat, perfect in contur, ca daca nu cunosti covorul nici nu-ti dai seama. [batcap]

Nici nu mai am nervi sa ma cert cu ea, am zis bine Alex, am sa zugravesc peste Hello, iar ta-su a programat covorul la curatatorie. Asta este. [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am cautat mesajul sa-l editez. [:)]

Fetita asta cuminte a scris ieri cu marker albastru inchis pe perete HELLO, cica ea a scris pe hartie si s-a transmis pe perete (prin osmoza, probabil) si apoi a cautat un model de cerc si cum n-a gasit altul a colorat un cerc de la covor cu carioca galbena. Si asa de frumos a colorat, perfect in contur, ca daca nu cunosti covorul nici nu-ti dai seama. [batcap]

Nici nu mai am nervi sa ma cert cu ea, am zis bine Alex, am sa zugravesc peste Hello, iar ta-su a programat covorul la curatatorie. Asta este. [soricel]

Oooops! Hai mai Dana, are dreptate fata, prin unele hirtii trece carioca, ce naiba! Fetita gingasa nu are nici o vina! De vina e hirtia!!! [:-)))]

 

Aoleu!!! Am spus ca mi-a facut-o si fiu-meu si tot cu o carioca albastra, groasa, o linie dintr-un capat in altul al holului, noi proaspat mutati si proaspat varuiti!

 

Apoi a facut muuuuulte rotocoale cu pixul pe canapeaua aproape noua! [afro]  Deci na, nu esti singura, daca asta te consoleaza cu ceva! Dar sint sigura ca nu prea! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...