Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

A, am uitat sa zic ca aseara am plimbat cainele pe o plaja mai salbatica si mai vantoasa, larga si faina. A fost superb! Mai vreau sa merg cat de curand.

 

Pasta miso poti s-o folosesti si pt supa miso si pt sos teriyaki pe care sa-l torni peste legume coapte la cuptor. Orice legume iti raman prin frigider, le speli, tai bucati si le trantesti pe tava cu hartie de copt. Apoi faci sosul teriyaki, mai mult sau mai putin dulce (eu il fac mai putin dulce si fara susan, ca e alergica fata mea) il torni peste legume si ai rapid de tot o cina: http://www.veggiesdontbite.com/easy-teriyaki-rice-bowl-roasted-vegetables/

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vaiii ce bune sunt informatiile astea ...o sa i le trimit chiar acum.

 

Deci dureaza ceva ... Mi-a mai spus cineva ca dureaza in jur de 2 luni toata procedura. Foarte mult, nu ma asteptam ...

 

Si vad, din ce spune Papelusca, ca se confirma zvonul pe care l-am mai auzit, ca odata sigilat sicriul asta special, nu mai poate fi deschis la destinatie ...ce chestie !!!

Confirm si eu ce zice Pepe, asa e, odata sigilat nu se mai poate desface.

 

In anii 90 unei cunostinte i-a murit sotul in Maroc. Au durat tot asa 2-3 luni pina au primit sicriul sigilat. A platiti firma la care lucra omul acolo. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea chiar vroiam sa intreb daca bunica avea centura. La noi e obligatoriu, dar noi purtam ca stim ca salveaza vieti. Copkilul meu are reflex cind intra in masina pune centura. Nici nu se pune probelma altfel.

 

O prietena a maica-mii venea noaptea cu babatul si mama ei pe bancheta din spate, el a adormit la volan, s-au izbit de un copac, ei in fata au scapat cu vinatai, batrina a fost catapultata prin parbriz la nu stiu citi metri si a murit. Daca avea centura nu murea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu centura, si ai mei au reflex la centura. In De iti ia carnetul daca te prinde cu pasagerii nelegati, inclusiv in Taxi. Am fost odata si am luat o pretena de La gara. Nici un Taxi nu avea scaunel Pt copii, nici unul nu o lua, ea venea din ro cu trenu cu norul de cenusa.

Dar, de ex frate/ miu isi prinde centura ca il piuie masina si El peste... Asa ceva .....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...