Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letitia, asa si a mea, in gen. cuvintele rom le pronunta frantuzeste :D .

si te rog, trimite niste caldura din Rom si pe aici, nu de alta dar sa apuc si eu sa port sandalele noi + rochia inflorata :-))

 

am dat peste o poza de-a gazei, de fix acum 2ani [il]  post-128134-0-46645300-1467710361_thumb.jpg  ;

si va mai pun si una recenta, facuta vinerea trecuta (ca sa vedeti ce cald si vara e la noi - si va jur ca nu sunt o mama infofolitoare)

post-128134-0-86431900-1467710932.jpg

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Letitia, macar in ro toata lumea e echipata cu clime. Partea nasoala e ca nu prea iti vine sa iesi :).

Eh, daca treaba ar fi asa simpla! Ai mei sint ferm convinsi ca AC e lucrul dracului si toate relele de la el li se trag! (bine exagerez putin, dar nu mult [:)] !).

 

Fie cit de cald, ei prefera sa deschida geamul si numai la insistentele noastre deschid in sfirsit si aerul, dar nu pentru multa vreme!!!! De obicei cind iesim noi pentru citeva minute din camera, il inchid, sperind ca noi nu o sa observam. E ca o joaca de-a soarecele si pisica, "joaca" care pe mine ma oboseste grozav...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh, daca treaba ar fi asa simpla! Ai mei sint ferm convinsi ca AC e lucrul dracului si toate relele de la el li se trag! (bine exagerez putin, dar nu mult [:)] !).

 

Fie cit de cald, ei prefera sa deschida geamul si numai la insistentele noastre deschid in sfirsit si aerul, dar nu pentru multa vreme!!!! De obicei cind iesim noi pentru citeva minute din camera, il inchid, sperind ca noi nu o sa observam. E ca o joaca de-a soarecele si pisica, "joaca" care pe mine ma oboseste grozav...

 

mai leti, dar ascundeti si voi telecomanda de la ac sau ii scoateti bateriile.

nu stiu daca inchid ac-ul pentru ca nu-l suporta sau pur si simplu din motive ce tin de bani, de teama sa nu le vina prea mare factura de curent electric...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai leti, dar ascundeti si voi telecomanda de la ac sau ii scoateti bateriile.

nu stiu daca inchid ac-ul pentru ca nu-l suporta sau pur si simplu din motive ce tin de bani, de teama sa nu le vina prea mare factura de curent electric...

Nu, nu de bani. Nu-l suporta, desi nici macar nu stau linga el! Plus palatele alea pot fi directionate sa nu sufle pe tine, dar daca ai pitic pe creier, ata ete! E o atmosfera superba cind il lasa sa mearga.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...