Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stranduri in Bucuresti


Recommended Posts

Peste 2 saptamini venim in România. In afara de traditionalele mare-munte, o sa stam si prin Bucuresti. Si i-as duce pe copii undeva la un strand sau o piscina.  Se mai merge la strand in Bucuresti, mai exista? Un aquapark ar fi foarte ok. Cum mai este cel de la Otopeni? Voi unde mergeti cind e canicula?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc Viviana. De unde pleaca naveta?

Una din Eroilor pe traseul:

 

OPERA -  Fac. de Drept - Kogalniceanu - Cismigiu - Universitate - Piata Romana - Piata Victoriei  - Arcul de Triumf -  Piata Presei - Antena 1 - THERME

 

Una din Floreasca

 

Calea FLOREASCA  - Ceaikovski -  Promenada – Cal. Floreasca - Aurel Vlaicu - Nicolae Caramfil - Pasaj Aviatiei - Piata Baneasa  -THERA

 

Pe pagina asta sunt pdf cu traseele si orele.

https://therme.ro/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pail la 36 grade afara...chiar merita sa te duci la Therme :) ai piscine de toate felurile, ai saune de toate felurile...

 

Oricum , la Therme exista si o zona in care poti iesi, prin piscina, in afara. Au jacuzzi acolo. Era foarte misto iarna. 

 

Eu n am fost de curand, am fost mai demult. M as mai duce, desi mi a parut foarte aglomerat! Cum o mai fi acum? Sau cum o fi cand intra copiii in vacanta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...