Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum se poarta o bluza transparenta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

da stiu , dar nu prea au mai fost la moda . Am gasit la mark&spark furouri si camisols , de care spunea Letitia , sunt faine , din matase , dar cam spargi banca cu ele .

 

In copilarie primeam de ziua mea pe langa caiete , rechizite si furouri de la fetele care veneau la petrecere .Erau un must .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut-o aseara pe Anastacia (in concert) cu un body transparent, cu sacou alb pe deasupra, arata bestial... Cred ca foarte mult conteaza sa te simti bine in pielea ta cu ce porti, eu nu am bluze atit de transparente dar vad fete/femei carora le sta foarte bine... Nu as merge sa iau copiii de la scoala imbracata asa, nu e stilul meu, dar, pe de alta parte, merg linistita in hainele cu care sunt la serviciu si care nu sunt "normale" pt alte mamici ce isi asteapta copilasii... cred ca daca tie iti place cu ce esti imbracata emani asta si iti sta bine. Daca esti nesigura, mai bine nu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum depinde de care si unde, ca poate sa arate bine si poate sa arate vulgar.

 

Eu mi-am cumparat o camasa in genul asta doar ca are nasturi in fata si in dreptul sanilor 2 buzunare.

Arata foarte fain, nu e vulgara ca e mai larga, pe asta o port doar cu sutien de culoarea pielii fara bretele.

La blugi sau la pantolni scurti cu tenisi de exemplu.

http://de.aliexpress.com/item/free-shipping-new-arrival-2016-hollow-out-women-tops-short-sleeve-hole-shirt-women-shirts-sexy/32648860475.html?spm=2114.010208.3.334.kRtCmG&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_1_10017_405_404_10040,searchweb201603_11&btsid=2535790f-1d61-4966-859c-8006bbbabbbb

 

 

Si mai am asa una care arata superb cu blugi dar pe care am purtat-o doar la mare, ca era peste costumul d ebaie. In rest, nu as putea merge pe strada in asta si cu sutien pe dedesubt. Mi s-ar parea ca sunt extrem de vulgara.

Desi am citit ca femeile cu sani mici isi permit sa poarte si bluze fara sutien sau bluze transparente, ca deh, probabil cine naiba se uita  [:-)))]

http://de.aliexpress.com/item/PINKWOOD/32673911941.html?spm=2114.010208.3.376.ylLTeb&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_1_10017_405_404_10040,searchweb201603_11&btsid=c986f615-c9b6-406b-932f-e66ccd99707c

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...