Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

buletin


Recommended Posts

buna

sper sa ma puteti ajuta si pe mine...

ambi parinti sunt decedati, urmeaza sa divortez, nu imi permit sa fac succesiunea momentan, dar va trebui sa imi refac buletinul.... cum pot sa fac sa imi fac buletinul daca eu nu apar in actele de proprietate si nu imi pot permite sa fac succesiunea?

multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

E sucita treaba.... intreaba acolo la evidenta populatiei... Insa nu te vad bine .... nu esti proprietara nu ai acte care sa dovedeasca dreptul de a locui acolo nu ai cine sa iti acorde acest drept altfel decat prin mostenire nu e problema nimanui ca nu iti pui a punct mostenirea.cum ar trebui defapt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E sucita treaba.... intreaba acolo la evidenta populatiei... Insa nu te vad bine .... nu esti proprietara nu ai acte care sa dovedeasca dreptul de a locui acolo nu ai cine sa iti acorde acest drept altfel decat prin mostenire nu e problema nimanui ca nu iti pui a punct mostenirea.cum ar trebui defapt.

nu e vorba ca e problema cuiva, poate doar a mea! cand am sa pot am sa o rezolv, doar intrebam daca exista vreo alta solutie in situatia mea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai întrebat macar cat costa succesiunea sau ti-a zis cineva ca e vreo 5000 lei? Stii ca poti sa faci mostenirea numai pentru locuinta. Sau, iti păstrezi numele la divorț si nu iti schimbi cartea de identitate.

dap, am intrebat si nu, nu imi permit! o sa intreb si treaba asta cu mostenire doar pt locuinta! nu este o optiune pastrarea numelui. multumesc pt info

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...