Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gata, am citit din urma, am vazut ca avem deja proaspeti viitori liceeni. Sper sa intrati la liceele dorite. Vineri, cand mergeam sa le iau pe fete sa plecam la mare, la scoala de langa noi era o armata de parinti, asteptau sa se afiseze notele...ma gandeam la voi, cate emotii...

La mare a fost bine, destul de aglomerat dar un we este perfect, nu apuci sa te enervezi prea tare. Asa ca suntem dispusi sa repetam cat de repede.

Spun doar ca este absolut impresionanta noua plaja de la Eforie Nord, am multe repere acolo si cand am vazut schimbarile...am ramas masca. La faleza am apreciat eu cel putin 1,5 m mai inalta...si zau ca spre suta de metri pana la apa...da, o realizare frumoasa.

Ne-am simtit bine, am scos-o pe Tora din stres, dar a intrat repede astazi. Noroc ca vestile sunt bune...mai multe nu indraznesc sa spun. O sa vad la sfarsit, doar rezultatul conteaza.

Mi-a placut tot, tot ce am citit aici...cred ca e o zodie buna pe ghetar in perioada asta. Desigur, mai putin neplacerile michellei...dar ea este prea inteleapta ca sa ramana afectata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut tot, tot ce am citit aici...cred ca e o zodie buna pe ghetar in perioada asta. Desigur, mai putin neplacerile michellei...dar ea este prea inteleapta ca sa ramana afectata.

 

Ha ha... nu stiam ca ii poate place cuiva o durere de cap de 4 zile non stop [:D] 

 

Hai cu pozele de la mare ca sa te iert! [:p] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello piguini, mi-ati lipsit mult!

 

nu stiu ce sa facc, sa ii spun ca stiu ca m-a mintit sau sa nu mai spun nimic?

voi ce ati face?

 

idea e ca legatura noastra s-a rupt...nu pot avea asa prieteni...

 

Michelle,

 

nu stiu cum ai facut  pan la urma dar..

lasa timpul sa treaca. Eu i-as spune la ce ora ai ajuns acasa si ti s-a rupt sufletul  cum l-ai auzit Pepper.

 

Tonul ar fi unul normal si fara repros.

 

Chiar daca racesti relatia sunteti vecini si o relatie "de de gheata" iti va creea sigur un discomfort.

 

In nici un caz nu as reprosa ceva, nici nu as vorbi urat.

 

 Timpul e cel mai bun pansament.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce imi aduc aminte,...

 

Ioana,

 

exista la magazinele de gradinarit spray special pt omizi. Mda, tre sa il folosesti cu regularitate.

 

Cred ca le stiu, noua ne-au mancat un gard viu, numai bun ca oricum nu imi placea, gardul, au facut copii un foc de tabara excelent din el, dar ne-a fost recomandat spray-ul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur,

 

eu am scris sigur pe ghetar cum au fost ai mei lipiti cu lipici. Imi spuneau ca e fost si nitel cald.

data viitoare sa nu exista, dar dupa 5 ani a Copilului sa ai grija ca trebe vaccinat de antitetanos. Eu de 2 ori l-am sunat pe tatal copiilor sa verifice carnetul, ca nu mai stiam daca au trecut sau 5 ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am dormit vreo 2 ore si jumatate. De cand nu am mai prins eu somnul ala dulce de dupa-amiaza!

 

Noi nu am avut cate 2 nume. Asa ca nici fii-mea nu are - dar colegii ei de generala i-au spus intodeauna Veve de la veveritza.

 

Monica, da a fost de bun augur ca au dat la Neculce. Au avut aer conditionat in clase, nu a vazut si profesori de la liceul lor. 

Lucrarile le-au capsat una de alta, pe margine (intodeauna foile s-au bagat unele in altele) pentru ca nu se corecteaza in Bucurresti ci in provincie.

Eu o duc si dupa aceea ma intorc acasa, apoi ma duc sa o iau.

 

Azi de exemplu au inceput la 9.30 nu la 9.00 si au iesit la 12.30, in jumatatea aia de ora am stat de vorba cu un tatic care terminase si el Neculce si am depanata amintiri.

La sfarsit am aflat ca e tatal prietenei Silviei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana,

 

asa faceam si eu cu gazda mea. ii mancam nervii cu stressul de la examene.

 

cred si acu mai fac nitel, am impresia ca scap de stress daca am cu cine il impartasi [fri] .

 

eu am dat examenul de bac in 95, inca nu era luat in calcul la admitere, am avut 10 la examenele orale si 9,5 medie.

dar in 99, cand am intrat la Uni, mi-a folosit [:)]

Niciodata nu stii la ce iti foloseste. [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...