Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

 

 

 iAm un biblioraft facut cu actele masinii, originale si copii, puse in mape de plastic...imi place sa le am ordonate, sa nu stau sa caut si sa nu gasesc ceva.

 

Vii si la mine? [:D] am vreo doua mormane de hartii si documente care tanjesc sa fie ordonate.

 

Ma bucur ca merge bine cu Operatiunea Ford [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

ce imi aduc aminte,... Ioana, exista la magazinele de gradinarit spray special pt omizi. Mda, tre sa il folosesti cu regularitate. Cred ca le stiu, noua ne-au mancat un gard viu, numai bun ca oricum nu imi placea, gardul, au facut copii un foc de tabara excelent din el, dar ne-a fost recomandat spray-ul.

 

Multam [flo] 

 

am gasit si pe aici chestii de killerit omizile dar cum deja coacazele sunt facute, cand dau cu solutia aia intra si in fruct si nu imi convine. Le-am 'sinucis' manual... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, vin cu placere  [;)] multam  [flo2]

Am printat toate mesajele primite din Romania de la RAR sau inmatriculari...sa nu ne trezim cu vreo surpriza.

 

Pt toate documentele am bibliorafturi..o data la 2 saptamani aranjez hartiile  [pk] si albumele foto sunt puse pe ani  [:)]

 

Am fost mereu ordonata, asta cred ca e meritul maica-mii...desi nu sunt prea sigura...eu degeaba stau cu gura pe Marcia...mama zice ca depinde de aluat  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copila are maine test de vocabular la engleza....s-a uitat cateva secunde pe cuvinte si gata  [ph34r] vineri test mare la franceza..luni teste la engleza si geometrie  [zirea] bine ca ne vedem cu Dark sambata, asa exerseaza la engleza.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt ordonata, dar, totusi, am bibliorafturi cu documente. Documentele sunt puse in pielite. Biblioraft cu documentele casei, altul cu masina, altul cu garantiile, altul cu actele noastre etc.

 

Nu-i meritul meu. [:D]  Doar ma straduiesc sa-l tin in ordine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acuma sunt relaxata si usurata. Nu am mai fost asa de luni intregi.

 

Duminica dimineata cand am ajuns acasa fii-mea dormea cu ciorapi lungi pusi pe mana, pana la cot.

Se trezise in timpul noptii ca se zgariase pe picioare.

 

Acuma sper ca o data disparut stresul sa dispara si chestia asta - sa nu ma stea nici ea cu frica si nici eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...