Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

Am avut aseara cativa tzantzari, tzandari m-au facut!

Da, e nasol rau cu tantarii, cu toate plasele din lume, tot mai scapa cate unul in casa...

Noi ne mai scoatem cu aparat cu capsula inauntru, una pe zi...

 

Acum aveti pauza la Bac, nu? Ca astazi se da proba de limba materna...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, pauza. Maine istorie.

 

Am plase foarte bune, dar deschid usa pentru pisica si ei pandesc.

viv, poate ar fi ok un aparat din acela electric, de pus in priza, cu rezerva de lichid impotriva tantarilor, cum sunt odorizantele.

trebuie vazut/verificat daca dauneaza sau nu pisicii.

http://xmark.ro/image/cache/data/produse/Diverse/Insecticide/raid-anti-tantari-aparat-electric-rezerva-lichida-0942-raid-4019-600x600.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 ...si ma gandeam, dupa ce am scris, ca e cam generala exprimarea...daca nu-i chiar asa? [:)] si uite ca trebuia sa ma gandesc de doua ori. Scuze...

Gata, pun si poze...nu le am pe toate dar urmeaza.

 

Gata, te-am iertat si nu mai iei amenda! [:p] da` eu  mai vreau poze!

 

Mi-e dor de mare.. aia neagra si calda, ca de aia rece avem de jur imprejur aici! [:D]

 

 Ana a crescut mult! [olala] Cand plecati in Turcia? Toti 5 sau doar voi cu Ana? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! [cit]

 

Azi e greva profesorilor, cum va ziceam si ieri. Sophia mi-a dat trezirea la 7.30, ca na... e liber, ca de obicei cand e zi de scoala abia o scot din pat la 8.10 [:D] 

 

Avem in plan sa mergem in oras, poate sa ii facem o vizita si lu` tati la birou, dar se anunta proteste in Westminster si nu e chiar cea mai potrivita zi, dar mai vedem. As vrea sa ajung si pe Oxford street sa ii mai iau mandrei niste hainute ca au cam ramas toate scurte pe ea. Are deja 20.5 kg!  [fri]

 

Aseara la masa povestea cu Nick si deodata ii zice lu` tac-su ca noi, adica eu cu ea, azi mergem in Holland! [wow]  [:-)))]  [batcap]  eu casc ochii mari si incep sa rad ca mi-am dat seama ca ii lipseste un park de langa Holland!  [alcool]  ii spusesem ca azi mergem in Holland Park la o gelato de aia buna adevarata italiana, care e in Londra anyway  [il]

 

Radeam toti dupa aia ca ar fi fost frumos sa mergem pentru o zi doar in Olanda, sa sarim in avion dimineata, acolo la aeroport in taxi sa ne duca in oras sa mancam o inghetata si apoi sa ne plimbam pe canale, iar pe seara sa prindem alt avion.  [biz]  Ce super ar fi o zi asa, fara nici o planificare in avans, doar iesi pe usa si mergi la aeroport si alegi o destinatie unde sa mergi?! Bani sa fie, ca idei avem!  [:-)))]  pana atunci stam la Holland Parku` nostru de dupa colt, unde au o inghetata bunaaaaaaaa!!! [pofticios] nici in Italia la mama ei acasa nu am mancat o inghetata asa buna si tot sa fi fost in Italia pana acum de vreo 8 ori si nu numai intr-un loc. Dar trebuie sa recunosc ca anul trecut pe coasta Amalfi, in Ravello, am mancat cea mai buna inghetata de melone!! Da` cat de buna a fost! Mai vreau si Ravelo macar odata, pe langa o inghetata de melone, ori mai multe! [:I] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Rufus, așa-i că e impresionantă plaja de la Eforie (ca dimensiuni zic)?

 

 E absolut senzationala!

E drept ca imediat s-au repezit sa o umple de sezlonguri, desi n-au voie...adica iti aduci aminte imediat unde te afli [:D]

Si mai e un aspect: a disparut nisipul fin, acum e unul grosier, amestec cu scoici multe...nu-i prea comod.

Dar lucrarea e impresionanta, se vede din poze clar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Rufus, frumoase pozele, dar cam putine [:)]

 

Viviana, bucura-te de pauza de azi [flo2]

 

Daniela, nu are cine sa stea cu pisoii si sa aiba grija de ei? Pana pe 18 oricum mai cresc.

 

Ella! Mai e putin! Anul acesta nu reusiti sa dati o fuga la mare? Macar 2-3 zile?

 

Mihaela, dar piscina de langa tine nu e acoperita? Eu asa am inteles. Dar eu fac oricum ciorba din mesaje cand nu citesc la timp [batcap]

 

Am treaba! Afara e numai bine. Dupa ploaia cu spume de ieri s-a racorit.

 

Dragos e la pescuit cu doi prieteni, pe bratul Chilia pe undeva. Se vaita ca nu a prins decat cativa pestisori. I-am spus ca asta e blestemul meu [:D] pentru ca a plecat fara mine [:D]

 

Azi trebuie sa fac mancare, curatenie [zirea]

 

Maine s-ar putea sa vina la mine cele doua prietene, foste colege de liceu. Numai sa vedem cum o sa fie vremea, vor sa faca si baie in piscina. Azi nu e ok, poate maine va fi.

 

In noaptea asta se intorc parintii si sora-mea din Grecia. cica a fost super timpul, plaja, pensiunea, tot. Au spus ca o recomanda si altora

 

O zi buna sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, te-am iertat si nu mai iei amenda! [:p] da` eu  mai vreau poze!

 

Mi-e dor de mare.. aia neagra si calda, ca de aia rece avem de jur imprejur aici! [:D]

 

 Ana a crescut mult! [olala] Cand plecati in Turcia? Toti 5 sau doar voi cu Ana? 

 

Sigur doar cu Ana, Tea a zis ca se mai gandeste. Si trebuie sa ia si Bac-ul, ca sesiunea din toamna este chiar atunci, deci daca nu-l ia acum, atunci e ocupata. Ioana e in Olanda la ora aia.

Pe 21 August plecam...iuhuuuuu!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...