Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am o lene, de ma doare...

 

ar trebui sa fac ceva curatenie, sa gastesc sa fac piata, sa pun castraveti... nimic din astea nu voi face. Dar greva da.

 

fii-mea s-a dus sa invete cu o fata la istorie.

Ce chestie...

Profesoara ei de romana meditatii a primit la ea in casa o adolescenta de 18 ani pe care mama ei a dat-o afara din casa. Ea s-a mutat cu prietenul si tatal astuia a dat-o afara. A ramas pe drumuri si doamna asta draguta si cu suflet mare a primit-o la ea, barem pana isi da bacul ca sa nu-si strice viitorul.

Aceasta fata are ceva lacune la istorie si profa a rugat-o pe Silvi sa vina la ea azi, sa stea toata ziua si sa repete cu fatuca asta batuta de soarta.

 

Am zis ca e Ok. In primul rand ajuta pe cineva aflat la nevoie si in al doilea rand isi pune si ea in ordine ideile, le improspateaza, le mai fixeaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur doar cu Ana, Tea a zis ca se mai gandeste. Si trebuie sa ia si Bac-ul, ca sesiunea din toamna este chiar atunci, deci daca nu-l ia acum, atunci e ocupata. Ioana e in Olanda la ora aia.

Pe 21 August plecam...iuhuuuuu!!!!

Cum mai, sa nu ia Teo bacul? Il va lua sigur!

Si oricum, nu hotari chiar acum, ca poate va vrea si ea sa mearga...decideti cand vezi negru pe alb ca a luat bacul! Nu se poate sa nu-l ia!!  [flo2]  [flo2]

 

Strumf, frumoasa ideea cu Olanda... dar chiar 2-3 zile, nu avioane dus-intors in aceeasi zi... de cercetat, sunteti destul de aproape..

Eram curioasa.. tu de cand locuiesti in Anglia, de cati ani? Si Sophia cati ani a implinit anul asta? 5 sau 6? A crescut mult, se vede, o tin minte din celelalte poze din lanul de lavanda, de acum cativa ani, cand fugea pe acolo, de abia i se vedea capsorul. Am vazut-o si in pozele actuale, cu baloanele  [il]

 

Vivi, la ce mai da Silvi bacul? Maine istorie, si poimaine....?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi, mersi, Strumphi!!!!!!!!!

Dau un pahar cu sampanie cand ne-om vedea, unul pe 18 iulie la intalnire...

 

==

Monica maine e istoria si poimaine da la alegere geografia ca asta i-a placut cel mai mult.

 

Stii cum e cu bacul asta? ai emotii pana in ultima clipa, ca au si ei emotii, ca le poate pica ceva greu, ca se pot pierde, ca daca le pica ceva ce nu prea stiu, si tot asa. Te gandesti dupa atatea framantari ca un 6 e excelent si rasufli usurata si pentru el.

 

Tea cred ca da matematica? Multa bafta!

====

 

Danielag, mi-ar parea rau sa nu ne vedem pe 18. Esti tare draguta si blanda si inteleapta. Ai fi o pierdere. Si mai esti si blonda cu ochii albastri si slaba! Si tanaaaraaa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multil ani fericiti lui CCS!!!!! sa ramana la fel de simpatic, amabil, pontos si afectuos.

si sa il asculte fetele!! [:D]

 

 

 

 

Danielag, mi-ar parea rau sa nu ne vedem pe 18. Esti tare draguta si blanda si inteleapta. Ai fi o pierdere. Si mai esti si blonda cu ochii albastri si slaba! Si tanaaaraaa!

 

 

da mai, asa ceva.... :))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum mai, sa nu ia Teo bacul? Il va lua sigur!

Si oricum, nu hotari chiar acum, ca poate va vrea si ea sa mearga...decideti cand vezi negru pe alb ca a luat bacul! Nu se poate sa nu-l ia!!  [flo2]  [flo2]

 

 

A, pai nu hotarasc nimic...eu am oricum toata vila inchiriata, ca mergem mai multi sau mai putini, tot aia e...

Anul asta insa stam chiar in vila turcului, el pleaca prin alte tari, iar vila pe care ne-o inchiriaza de obicei e inchiriata la altii toata vara. Asa ca ne-a rugat sa nu venim cu alta lume, in afara de familie...nu ca ar fi vrut si altcineva sa vina cu noi, insa poate ca mai gaseam, cine stie? Asa ca o sa stam 3-4 persoane intr-o vila cu living si 4 dormitoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danielag, mi-ar parea rau sa nu ne vedem pe 18. Esti tare draguta si blanda si inteleapta. Ai fi o pierdere. Si mai esti si blonda cu ochii albastri si slaba! Si tanaaaraaa!

 Si taman la intalnirea asta m-am trezit eu sa lipsesc... [q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...