Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai, Vivi și Rox, mă faceți să roșesc  [:I] . Slabă am fost (adică acum m-am îngrășat față de greutatea la care mă văd eu bine  [:D] ), tânără ce să zic... buletinul zice altceva (am sărit de 40, deși nu-i simt). 

 

Viviana, să-ți trăiască CCS, să fie fericit! Știu că Rox i-a urat să-l asculte fetele, eu îi urez să fie și pe dos, să asculte și el de fete :) (mai ales de Silvi - mi-a plăcut că din ce povestești se vede că au o relație tare, tare strânsă și frumoasă).

 

Da, deci revenind la întâlnire, trebuie să văd unde plasez pentru o zi ”felisa” de pisici :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci ma suna fi-mea de ma capiaza. ca o doare burta. ca o doare capul. ca nu poate dom'le sa sara!!!! ok. se duce la punctul de prim ajutor. aia o bibilesc, ii dau apa, una alta... in fine, ma suna sa vin sa o iau daca pot. ma conversez de o mie de ori cu ea, ma duc pan la urma. o ridic. fra-su basicat tot ca el de ce nu pleaca??? "ete d-aia. stai aici ca te iau la 5"

de ce  era basicat? ca sor-sa si-a luat ieri bilet la tombola si a castigat un ren de plus. si si-a luat si el bilet azi. si a castigat.... o pereche de pantofi de balet (cipici) nr. 41. i-am zis ca la fix ii vin in 2-3 saptamani. n-a inteles gluma si mi i-a dat sa ii pun in masina.

 

pe sor-sa normal ca nu o mai durea nimic, imi ciripea fericita in masina cum se face aluatul cu sare. i-am zis ca data viitoare când mai are "dureri" din astea sa puna mana sa isi mai ia o granita si sa astepte sa se faca 5.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...