Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am intrat in panica...trec zilele ca vantul, pe cand venim inapoi din concediu, e gata vara gotlandeza, am senzația ca nu ma voi satura de ea... A fost atat de frumos anul trecut ca am stat loco si am colindat, acum as repeta si nu mai apuc...joi mergem cu prietenii la un restaurant, we ce vine e ultimul aici si nu am ajuns inca cu mama pe Fårö, deci musai. Dar pt ca lucrez sambata va fi duminica plecarea, cu siguranța. Al meu e de garda, deci clar merg eu cu mama si daca vrea si Silvia. Si am careva reststaurante pe care musai le voiam dar pe cand venim inapoi, sunt închise...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Misto sa mergi cu copila la film, i-a placut, desi mi-a zis ca nu e genul, dar mi-a mărturisit la sfârșit ca era cat pe ce sa plângă. Si mi-a zis ca singurul film la care a plâns, e PS I Love you ;). O nesensibiloasa :))). Ea nu plângea nici cand era mica, Diana in schimb, se scutura cămașa pe ea :)). Si eu plângeam de mica, la 4 ani am fost prima data la cinema, in Cluj, m-a dus nasa mea. Erau Pisicile aristocrate si Veronica, am plâns la ambele :))).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfui, ce ti-e si cu copiii astia de dau bacul.

Prietena Silviei a sters cu picul pe lucrare si acuma plange prin baie ca nu stie ce o sa i se intample.

Nu au voie sa starga cu picul? In sensul ca se poate considera semn?

Nah, ca am trecut si eu prin scoala, reguli, examene, toate cele... dar a venit batranetea si le-am mai uitat... [clo]

 

Yagmur, si fetele mele sunt plecate de acasa, in tabara, iar in casa e liniste si pace. Ordine, curatenie, nu mai fug lucrurile de la locul lor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...