Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

Haha vad ca nici noi nu ne prea desprindem de copii...de fapt noi nu prea stim sa traim fara ei. Si ne e frica ca-i invers. [:D]

Mai, am o misiune grea. Un prieten are probleme mari cu iubita lui...si auzind ca sunt membru DC m-a insarcinat (cum suna!) sa pun un subiect cu povestea lor, sa-l ia lumea la forfecat, ca el n-are cu cine sa vorbeasca. Sa vezi distractie...tre' sa ma gandesc ce sa scriu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi, istorie. Vad ca era bine. Prea bine chiar. [fri]

==

 

Monica, e regula. Nu ai voie sa stergi. Ce este gresit se taie cu o linie orizontala, daca e un paragraf se taie rand cu rand.

Dupa ce intra in sala, pana sa vina subiectele li se citeste regulamentul, apoi profesorul supraveghetor ii roaga pe elevii care au pic sau pix ce se sterge sa le puna pe catedra. Ca sa nu fie tentati.

 

Prietena asta si-a pastrat picul si a sters cu el in vreo 3 locuri, ca sa arate frumos lucrarea, ca nu e estetic sa fie taieturi.

 

Acuma depinde de profesorul corecctor ce atitudine ia. Fata e sefa de promotie, a terminat liceul cu media 10 si precis are o lucrare de nota 10++++++, asa ca pentru ce ar face semn...

 

===

 

Azi i-a grupat pe profil si sta in alta sala, sala nr. 8.

Imi spune ca locul pentru bagaje este in sala de sport. Acolo sunt tot atatea mese cate litere are alfabetul. Fiecare masa e notata corespunzator cu o litera.

Bagajul de mana se pune intr-o punga neagra, primeste o eticheta pe care isi scrie numele si pe care o lipeste pe punga.

 

Azi am convins-o sa imi dea mie geanta.

 

e plin liceul de bodyguarzi, se poarta foarte frumos cu ei. Majoritatea fumau de mama focului. elevii nu bodyguarzii.

 

Prietena ei ce e in scaun cu rotile, da intr-o sala speciala cu 2 persoane. Ea dicteaza, o persoana scrie si una supravegheaza. Are la dispozitie 4 ore si jumatate.

Imi spunea ca metioneaza tot la dictare: acum alineat, punct, virgula samd

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha vad ca nici noi nu ne prea desprindem de copii...de fapt noi nu prea stim sa traim fara ei. Si ne e frica ca-i invers. [:D]

Mai, am o misiune grea. Un prieten are probleme mari cu iubita lui...si auzind ca sunt membru DC m-a insarcinat (cum suna!) sa pun un subiect cu povestea lor, sa-l ia lumea la forfecat, ca el n-are cu cine sa vorbeasca. Sa vezi distractie...tre' sa ma gandesc ce sa scriu.

[:-)))] Sa nu zica lumea ca e vorba de tine!

 

Dar, ajuta-l! Ca poate il ajutam si noi.

 

Tin pumnii pentru Teodora si pentru Alexandra. Si pentru Silvi.

Doamne ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)] Povestea e prea diferita de a mea, nu sunt dubii. Mi s-a parut interesant ca stia de forumul asta, i-am zis ca daca vrea pareri de femei, e locul cel mai indicat. I-am atras atentia ca o poate lua si peste ochi...cica isi asuma.

 

Bafta! Bafta multa fetelor noastre!

Tora e acolo, pregatita pentru asteptare. Am vorbit si eu cu Tea dimineata, avea o voce buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit cu o intebare: Julia are niste bubite/ afte pe pasaroi (pe exterior). Initial am crezut ca e iritatie de scutec dar sunt rotunde si nu trec cu crema. Aveti habar ce poate fi?

O mananca?

 

Eu as lasa-o fara scutec, nu as mai sterge-o cu servetele umede doar apa si poate putin musetele si bicarbonat pus in apa.

Nu as mai unge-o cu crema. Crema de multe ori astupa glandele sudoripare. Poate e ceva de la transpiratie + alergie.

As folosi talc sau talc cu calamina.

 

Nu stiu daca am zis bine, dar eu asta as face pana sa ajung la medic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...