Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

Ioana, inca nu ne-au restricționat apa, maine începe saptamana politica si vin ca 35 000 de persoane in oras in saptamana următoare, asta in condițiile in care Visby are 25 000 de locuitori. Cred ca nu vor face restricții in oras pana dupa. Am auzit ca in alte locuri pe insula au restricționat. Foarte multi au fântâna ptoprie, cei care locuiesc la casa pe insula. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

pepper o singura data a stat 6 ore in cusca cand am fost la dealer sa imi cumpar masina.

 era deja mincat, facut nevoile...tot...plus ca e cusca mare ca pt un ciine lup.

 

dar nu am avut dde ales ca era iarna si ar fi murit de frig afara. in camera inchisa  nu-I place sa stea.

 

dar acum sa stea aproape 9ore de carestiu sigur...habar nu am de fapt de realitate....asta e culmea.nsi mai ales ca era o optiune.

 

plus ca m-a mintit...indifferent de situatie asta e de neacceptat in prietenie.

cum pot sa mai am ever incredere???

 

 

sotul  imi spune sa nu zic nimic...dar am terminat prietenia.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am adormit la meci, m-am trezit pe ultimele lovituri de 11 m. M-am bucurat ca in sfârșit Germania a trecut de neinfrangerea echipei italiene intr-un meci oficial. Si mai spun ca atat cat am vazut din meciul de ieri, mi-a placut mult mai mult decat cel de azi, ca joc. Din partea ambelor echipe. Azi a fost mai nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...