Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv, si eu zic daca poti sa ii distragi atentia. Oricum ce a scris e bun scris! Auzisem ca se face contestatie la romana sa se accepte Morometii la subiectul cu romanul psiho??

Nu psiho. Interbelic.

Ca au confundat romanul interbelic cu subiectul romanului Morometii (aparut in anii '60) ce se desfasoara si inainte de al doilea razboi mondial.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, la noi au fost doua zile de canicula. Am fost la "piscina de cartier" ieri toata dupa amiaza si azi pana la 4, doar pt ca s a inchis mai devreme, din cauza unui concurs de inot.

 

E bine in vacanta, desi ma simt tot obosita si, in plus, dezorganizata. Azi am tinut baiatul cu noi ca sa profite si el de piscina. Acasa ma asteptau cutii de desfacut ( am avut a doua dezinsectie si am scos tot din dulapuri...inca una luna viitoare si gata), vase de spalat etc. Simt ca nu mai tin pasul cu treburile. Barbatul tot cu dureri on and off.

De maine gata juniorul iar la gradinita, apoi trebuie sa facem ordine. 

Neaparat ne uitam la semifinala, tind sa tin cu Germania.

 

Am imprumutat de la biblioteca o carte de Isabel Allende si filmul Room. Sper sa am si timp sa citesc/ vizionez, ca seara pic franta. Partea buna e ca dimineata ne trezim tarziu, 8.30...

 

Bafta fetelor la bac, mai e o proba si gata, nu? Sa fie bine pana la capat.

 

Ella, cata eficienta cu exportul masinii.

 

Daniela, te ai legat la cap cu pisicutii, acuma i duci la doftoricit, apoi trebuie neaparat sa le gasesti stapani.

 

Strumphi, am admirat pozele cu lavanda si cu castelul. Exista si aici o ferma de levantica, poate mergem si noi.

Pana una alta am aflat de existenta unei livezi de visini, a unui roman, la vreo ora jumate de drum. Se vor coace peste vreo 10 zile si planuim sa mergem la cules.

 

Mihaela, mai aveti putin pana la vacanta.

 Ce scurta i vara si la voi, la noi se prelungeste un pic si in septembrie, o luna frumoasa de obicei. Mergeti impreuna cu mama ta in tara?

 

Rox, ce program fain si distractiv au Eva si Patrick!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...