Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana, îmi pare rău, hai că mâine va fi o zi mai bună  [flo2] .

 

-------------------------------

 

Am venit de la vet, puișorii sunt mai bine. Inclusiv cel cu piciorul luxat. În schimb motanul nostru e stresat de ăia mici, chiar dacă nu stă pe lângă ei. Îi aude de sus, mă miroase pe mine când vin de la ei și e tare supărat pe noi (azi dimineață ne-a lăsat o ”bucurie”  [:D]  pe covor, el care e cel mai curat și mai manierat pisoi... of).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi nu am o zi buna deloc. Dar deloc.

 

Am spart blatul de sticla de la masuta din sufragerie.

Am uitat sa fac asigurarea la masina, care a expirat de o saptamana.

Soacra-mea nu e bine.

[grup]

Primele doua se rezolva...

Cu sanatatea e mult mai dificil.

 

Maine iti doresc o zi buna, sa terminati cu bine  bacul!  [flo]

Cu poderile de care ai intrebat, tot asa as zice si eu, sa faca aproximari, 23,5 % de ex. Ca altminteri iti dai seama, e greu sa faci socoteli asa dificile, doar nu da la mate  [:-/]

 

Eu, inainte de examenul de admitere la facultate (am dat mate si fizica), m-am trezit cu cateva zile inainte ca nu am uitat cum se extrage radicalul (si stiti ca nu e chiar super simplu [8D]  ) . La ambele probe imi trebuia. Faceam pe calculator la pregatire, ma axasem pe rezolvarea problemelor, metode etc, ziceam ca la calcule ma descurc eu. Dar am intrat in panica cu cateva zile inainte... asa ca m-am apucat sa facut exercitii de radicali  [hop] . Si la examen, ca sa fiu sigura, faceam proba inversa, adica inmultirea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca dupa clasa a II-a nu o sa ii mai fiu de folos fetei la teme.

 

Viviana, cred ca si tu si Silvia sunteti stresate la maxim. Plecarea la ct o sa fie perfecta. O sa uitati de toate.

Sanatate soacrei [flo2]

 

Vivi, v-am admirat in poze. Frumoasa coafura!

 

Ioana, ce face J?

 

Michelle, ce ai facut in privinta vecinilor? Eu nu as putea sa mai am incredere sau sa ii mai numesc prieteni. As pastra relatii strict de vecini. 

 

Daniela, sa se faca bine pisoii!

 

Mihaela, incontinuare te invidiez ptr verile scurte si racoroase!

 

Strumphi, pe la ce castele mai umbli? Sper ca fara durerea de cap!

 

 

 

Eu sunt doar cu Iulica. Crina e la balet. Ma fugareste mai ceva ca in timpul scolii. Eu daca eram in locul ei as fi lenevit toata vara.

Dar de unde, mergem la pictura, balet,; dans si gimnastica . Bine macar ca am terminat cu dentistul. Azi i-a scos ultimul dinte care incurca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sefa mea a stat 4 ani in Wales si aseara, inainte de meci, ne-a trimis cateva link-uri cu locuri care i-au placut ft mult [:)] http://www.visitwales.com/latest-news/2015/february/rhossili-bay http://www.the-gower.com/beaches/threecliff/threecliffs.htm https://de.wikipedia.org/wiki/Gower-Halbinsel

 

Daaa, e frumos. La Rhosilli mergem cu toti cunoscutii care ne viziteaza sa ii impresionam [:D]. Peninsula Gower e faina (si aproape de noi) dar si zona de nord, langa Liverpool, e superba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nici acum nu stiu cum se scot radicalii. Daca e nevoie aproximez in sens invers. De ex radical din 3568 ma gandesc ca e ceva mai mic decat 60x60 si de acolo plec.

 

mai... mie nu mi-a mai trebuit sa extrag un radical de vreo 20 de ani. Mai am un pic pana incep din nou :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...