Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maine e ultima proba.

 

La Silvi e geografie si gata am scapat.

 

Azi dimineata s-a hotarat sa dea si la facultatea de geografie sectia cartografie sau planificare teritoriala si poate si sectia de geografie.

 

Pana incep inscrierile cine stie ce o mai aparea!!!!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Am gasit pe net poze cu traficul din ziua in care Suedia a trecut de la sofatul pe stanga (ca in UK) la cel pe dreapta. Se numeste Dagen H si a fost in '67.

 

da, a fost haos total, am colege care conduceau si atunci :)). Locul asta e unul vestit in Stockholm, m-am plimbat pe acolo :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Silvi, la antiteza e Patri care nu vrea sa faca nimic extra: nico balet, nici gimnastica, nici inot pentru ca ea 'deja stie' [:D]

 

Crina are deja 7 ani. 

Pana acum nu a vrut decat la pictura. Chiar ma rugam de ea si nu voia nimic. Brusc a devenit mai putin dependenta si vrea sa mearga la toate. 

Ca la ea problema principala era ca nu era cu mine. La pictura mergea la casa avramide si eu nu plecam, cat tinea cursul stateam la terasa cu alte mamici.

Acum insa se duce fara probleme. La dansuri, la scoala la ea, se duce si singura daca doarme Iulia.

Deci, mai asteapta putin.

Noi trebuie sa selectam din toamna ca nu poate face tot+scoala si nici bani nu am ptr toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...