Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

 

 

Maine e ultima proba. La Silvi e geografie si gata am scapat. Azi dimineata s-a hotarat sa dea si la facultatea de geografie sectia cartografie sau planificare teritoriala si poate si sectia de geografie. Pana incep inscrierile cine stie ce o mai aparea!!!!!!!!!!

 

Si daca intra la mai multe, la ce ar vrea sa ramana?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Silvi ce de activități vrea Crina! Bravo ei ca ii plac.

 

Eeeh, e deabia inceputul vacantei. Nu stiu cat va rezista.

Eu vreau un sport, dar nu am reusit sa o conving. Gimnastica la care merge e aerobic, cica. E mai mult un fel de dans si mai fac niste exercitii cu mingea, pe saltele...cam ca la scoala la sport.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai... mie nu mi-a mai trebuit sa extrag un radical de vreo 20 de ani. Mai am un pic pana incep din nou :)))

Pai cam asa... si la mine la fel, tot vreo 20 de ani, adica la admiterea la facultate... dupa aceea nu am mai calculat manual,  ci la calculator.

Dar, cum zici si tu, vin copiii din spate [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Bafta fetelor la bac.

 

Ioana, eu am primit vedere.

 

Viv, cioburile aduc noroc...sanatate multa soacrei.

 

Daniela, ce bine-mi pare pt puiuti.

 

Silvi, ce de activitati are Crina...Marcia a avut 4 pe saptamana in clasa a 4a...vroia chiar 5, dar nu am fost de acord...dupa un semestru si-a dat seama singura ca e prea mult si a ramas cu 2.

 

Imi pare rau pt nemti, au jucat bine...2 goluri luate aiurea...dar asta e fotbalul...duminica sunt neutra, nici una dintre echipe nu-mi place.

 

Si azi e vineri...asa ca yupiiiiiii  [pk]

5 zile de munca si vine vacanta [:)] aseara am pus in Ford cauciucurile de iarna si televizorul pe care il duc alor mei....duminica pun restul bagajelor.

 

Imi povestea mama ieri de Nero...le fura papucii si ii ascunde in iarba...de-abia astept sa ma joc cu el...i-am luat jucarii, lesa si altele...tata vrea sa-l scoata la plimbare pe ulita  [:D] ai mei zic ca tatal lui e ciobanesc, aduce mult cu ciobanescul...au copil mic acum...dar vad ca le place.

 

O zi faina va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...