Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Bafta multa fetelor in ultima zi! Dimineata in autobuz m-am nimerit langa doi baieti care vorbeau numai de relief, roci, podisuri. Zambeam in sinea mea si ma gandeam la voi.

 

Azi ultima zi de serviciu. Yupiii!!!!!!!!! Trei saptamani vacanta, dar mai intru eu pe la voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața!

 

Rufus, la 10.30, 15.15 și 16.45 văd eu că ar fi curse.

 

http://www.autogari.ro/Transport/Bucuresti-TarguJiu

Sarumana Daniela...

Sper sa ajung la 15.15, insa n-am sperante de bilet, e vineri si Normandia e ocupata de obicei. Ma bazez pe curse care nu apar pe net, mai sunt firme mai micute. N-am putut sa-mi fac rezervare, sunt la servici si n-am ora fixa de plecare. Mai era varianta Bla Bla Car dar sincer mi-e teama sa merg cu ei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci finala va fi Franta- Portugalia? Nu ma asteptam la asta! Bine, nu ca m-as pricepe la fotbal da' aveam impresia ca Germania de ex era mai buna decat tarile latine.

Nemtii.. ce sa zic, ca se supara cele care tin cu Germania (am vazut ca germanii au multi fani pe DC, si la subietul cu Euro tot cu Germania tin fetele). 

Se spunea despre germani la fotbal, ca si atunci cand joaca prost de tot, castiga. Si ca nu poti fi sigur de victorie impotriva nemtilor, ori cu cat ai conduce, decat dupa ce-i vezi in autocar :)))

Nu stiu ce sa zic, dar asa e, de foarte multe ori au jucat prost, ma rog, fara faze de poarta, constructie etc, au dat un gol la noroc si au castigat (vorbesc de anii '90 si inceputul anilor 2000, pana de curand nu prea m-am mai uitat, intre timp s-au schimbat generatiile...) ...

Insa aseara au jucat chiar ok, multe faze, suturi, dar au avut mult ghinion... Si la golurile primite, au facut greseli nepermise, dar care au si fost taxate fara tagada... 2 greseli, 2 goluri... Recunosc ca nici francezii nu m-au dat pe spate (de fapt n-am tinut cu nimeni in acesta semifinala, doar m-am uitat la meci [:)] )

 

Nici dincolo, Portugalia n-a rupt gura targului... Si nici Cr. Ronaldo, la cota pe care o are, nu m-a impresionat profund... Dar s-a descurcat, a facut ce-a facut si a ajuns in finala, a egalat recordul de goluri al nu stiu cui...

 

Cei mai tari de la europene mi s-au parut islandezii  [pk]  [pk] La cum erau inainte, de-i bateau toti, acum sa ajunga in sferturi, jucand de la egal la egal si invingand echipe mult mai bine cotate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, nici Silvia mea n-a facut sport pana la 10 ani. A facut un an jumate de arta, ea si-a dorit, a fost extrem de incantata, apoi a vrut ceva mișcare dar nu sport, a facut un an jumate de dans, street hip-hop si a fost si in tabăra de dans. Apoi brusc s-a hotărât la calarie si a renunțat la restul. Noi n-am insistat la nimic, doar la innebandy ce a facut un an, paralel cu calaria. Si n-a mai vrut, era prea obositor. Acum e ocupata cu caii si calaria, nu ar avea timp de altceva, plus ca scoala va fi mai solicitanta de anul asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...