Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

Buna dimineata si de la noi!

 

Gata, am recuperat din urma [alcool] ...spun si eu prezent la apel...n-am intrat din motive de munci si zile nashpa. Nimic nou cu ce sa ma laud... [:)]

 

Mult succes fetelor! Minte limpede si concentrare maxima [pk]! O sa fie bine, nici nu ma gandesc ca ar fi altfel. Sunt copii buni si merita rasplatiti.

 

Roxana, daca te mai intereseaza...cateva idei de meniu pt. pachet [flo2] :

Focaccia cu sunca si salata

Focaccia (simpla sau cu ierburi aromatice) unsa cu unt, salam sau sunca şi salata creata.

 

Sandwich (paine integrala) cu pasta de avocado (avocado bine copt, sare, lamaie)

 

Sandwich cu pasta/sparanghel/ciuperci

 

Migdale si fructe, bete de morcov si nuci...

 

Strumphitza, [pup]! Mi-ar fi placut sa stau cu burtile la soare... [:D]

 

Laura78nico, [flo2]! Concediu placut! Zile frumoase si relaxante! Si eu mai am 2 saptamani si intru in co [pk] .

 

Si ce rau imi pare ca nu s-a calificat Germania... [batcap] In finala merg cu Portugalia [:)].

 

O absolventa de clasa I [il]

 

 

 

 

 

 

post-108221-0-73301100-1467963754_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sincer si mie mi-au placut ft mult islandezii...ar fi meritat sa ajunga in finala...francezii si portughezii nu au aratat mai nimic...au avut noroc...daca s-ar fi calificat doar 2 echipe din fiecare grupa, Portugalia ar fi fost out.

 

Sunt curioasa ce vor face islandezii la mondiale. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer si mie mi-au placut ft mult islandezii...ar fi meritat sa ajunga in finala...francezii si portughezii nu au aratat mai nimic...au avut noroc...daca s-ar fi calificat doar 2 echipe din fiecare grupa, Portugalia ar fi fost out.

 

Sunt curioasa ce vor face islandezii la mondiale. 

Pai Portugalia, pana la meciu castigat cu Tara Galilor, n-a avut nici o victorie in timpul regulamentar de joc (adica dupa 90 min), numai egaluri a facut... 3 egaluri in grupa, apoi in fazele eliminatorii s-au calificat in prelungiri sau dupa 11 m. Norocosi  [:)]

 

Si eu sunt curioasa cum se vor descurca islandezii mai departe. Au o echipa, si un spirit de lupta fantastic.. Puterea lor este echipa, forta echipei, n-au individualitati - oricum nu stiu pe nimeni de la ei, cu toate numele cu - sson in coada, pt mine pe toti in cheama la fel  [:-)))] n-am retinut pe nimeni in mod deosebit, ii mai stiam dupa figuri, dar nu dupa nume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...