Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nici dacă-l duce Eva acasă nu sunt șanse? :) Ție ți-aș da cu mare drag nu unul, ci mai mulți pisoi.

 

Am râs de al meu într-una din serile trecute, eram la masă cu niște cunoștințe, eu îmi lăudam pisoii și am întrebat un cuplu dacă nu vor pisică. Al meu s-a uitat urât la mine și acasă mi-a zis că nu le-ar fi dat nici una  [:-)))]  [:-)))]  (în condițiile în care suntem conștienți că nu-i putem crește pe toți). I-am spus că o să-i dăm numai cu interviu prealabil  [:-)))] . La tine nu e cazul, tu ai fi calificată deja  [flirty] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, gusti si vezi ce ti-ar mai place in ea....aici sunt 3 feluri de Gazpacho, eu am luat-o pe cea clasica (mai e una cu menta si alta verde, din dovlecei, ardei...cea verde nu mi-a placut, cea cu menta nu am gustat-o)...cum eu mananc mult usturoi si-mi place si mai iute, pun piper si un catzel de usturoi  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici dacă-l duce Eva acasă nu sunt șanse? :) Ție ți-aș da cu mare drag nu unul, ci mai mulți pisoi.

 

 

 

 

si daca vin copiii cu el, tot io-s de vina. ca eu i-am dus la tine. si adevarul e ca inca 2 saptamani nu il putem lasa singur, suntem plecati de la 8 la 6. uf :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, Rox, păi nu-i dau așa devreme, sunt mici încă. Îi ținem sigur încă vreo două săptămâni (când trebuie să le facă vetul deparazitarea internă obligatorie) și apoi trebuie să-i înțarc (nici nu știu când să încep - trebuie să citesc de weaning for kittens  [:-)))] ).

 

Acum încă nici nu beau lapte din farfurioară, am încercat cu unul, doar i-am pus laptele (nu-l bag cu capul în farfurie că mi se pare aiurea, l-am lăsat pe el să văd ce face). Și-a băgat botul și apoi a pufnit câteva minute bune :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

au fost grele subiectele ? a avut de calculat ponderi ?

Subiectele au fost medii. Nu a avut de calculat ponderi, densitati sau PIB-uri.

 

A incurcat Craiova cu Resita, Somesul Mic cu Somesul Mare, Muntii Rodopi cu Alpii Dinarici, Piatra Neamt cu Vaslui.

Vreo 9,20 daca o sa le placa ce a scris despre diferente climatice.

Deci pana acuma ar fi:

la geografie nu sub 9

la istorie nu sub 8

la romana nu sub 7.

 

Asa se apereciaza ea. Eu nu zic nimic.

 

imi iau de citit in tren Kate Morton si ce mi-o mai pica. Fara rebus ca nu ma duce mintea azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...