Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vivi, felicitări Silviei!

 

Am vorbit și eu cu Alexandra, subiectele i s-au părut medii. Dar mai mult am vorbit de plecarea la facultate, deja și-a ales unde să stea (Universitatea din Amsterdam am înțeles că nu are cămine de studenți, dar facilitează închirierea unor locuințe pentru primul an - au ceva contract cu niște agenții imobiliare). O să stea într-o cameră de 14m2 cu baie proprie și cu o bucătărie la care vor avea acces 7 persoane. Ceea ce zice ea că e acceptabil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim [flo2] !

 

Ce-a fost greu a trecut...acum alte emotii...pentru rezultate...Trebuie sa fie bine  [flo2].

 

Rufus, drum bun...dar si cand te vei intoarce cu frumusica... [auto]

 

Ce draguti sunt matzulicii... [il]

 

Gazpacho am mancat cu mult timp in urma...gata pregatita...la lidl era saptamana iberica si am cumparat-o din curiozitate...nu mi-a placut...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana,

 

tare draguta copila ta. si pare nalta [il]

 

Ioana, esti in pregatiri? cand incepi serviciul?

 

cand se afizeaza rezultatele la bac? Am simtit anu asta mai mult decat in alti ani bacul in ro. [:)]

 

ioana tu esti cu filmele. stii cumva cum se numeste Filmul cu Nicolas Cage cand se intalneste el cu Dumnezeu si ii schimba viata?! vreau sa il recomand la o pretena, dar nu stiu cum se cheama sa rascolesc toate filmele lu Nicolas Cage nu am rabdare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, frumoasa foc fata! A mea a fost D.

 

ieri la pictura s-a intalnit cu un baiat de la gradi, de care era îndrăgostită. Ati citit bine. Si el de ea... si imi zice:

Ghici cine era la biblioteca? Iti dau un indiciu? E blond, are ochii albastri si ma place.

eu am inceput sa rad. Si ea zice: ce razi, el a venit la.mine. si ghici? Are ochelari! Arata suuuper!

Va reamintesc ca are 7 ani! Ce ma așteaptă? !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nemtii.. ce sa zic, ca se supara cele care tin cu Germania (am vazut ca germanii au multi fani pe DC, si la subietul cu Euro tot cu Germania tin fetele). 

Se spunea despre germani la fotbal, ca si atunci cand joaca prost de tot, castiga. Si ca nu poti fi sigur de victorie impotriva nemtilor, ori cu cat ai conduce, decat dupa ce-i vezi in autocar :)))

Nu stiu ce sa zic, dar asa e, de foarte multe ori au jucat prost, ma rog, fara faze de poarta, constructie etc, au dat un gol la noroc si au castigat (vorbesc de anii '90 si inceputul anilor 2000, pana de curand nu prea m-am mai uitat, intre timp s-au schimbat generatiile...) ...

Insa aseara au jucat chiar ok, multe faze, suturi, dar au avut mult ghinion... Si la golurile primite, au facut greseli nepermise, dar care au si fost taxate fara tagada... 2 greseli, 2 goluri... Recunosc ca nici francezii nu m-au dat pe spate (de fapt n-am tinut cu nimeni in acesta semifinala, doar m-am uitat la meci [:)] )

 

Nici dincolo, Portugalia n-a rupt gura targului... Si nici Cr. Ronaldo, la cota pe care o are, nu m-a impresionat profund... Dar s-a descurcat, a facut ce-a facut si a ajuns in finala, a egalat recordul de goluri al nu stiu cui...

 

Cei mai tari de la europene mi s-au parut islandezii  [pk]  [pk] La cum erau inainte, de-i bateau toti, acum sa ajunga in sferturi, jucand de la egal la egal si invingand echipe mult mai bine cotate!

 

 

wow ce cronica!!

 

pacat ca nu pot sa imi dau cu parerea, ca si la politica ma pricep si la fotbal.

 

ai scris si la subiectul cu Euro?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...