Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

 

 

inca o saptamana si o zi, si-s in conceeediuuu!!! nu va fi o saptamana usoara, ca toata lumea vrea cate ceva de la mine, si daca se poate, sa fie facut pe loc... am ajuns sa-mi trimit mailuri cu "to do" pe care le updatez de cateva ori pe zi.

 

io o saptamana fix! :) dar plecam numai duminica. Si eu la fel de ocupata, nu numai la job. Am așa: 

 

maine job 7-14.30

duminica excursie cu mama pe Fårö. Ovi lucrează, Silvia se duce la o prietena. Seara la prietenii noștri sa vedem impreuna finala

luni-in oras sa cumpăram pt Silvia ceva sa se îmbrace la botez

luni seara job 14-22

marti- job 8-16.30, plecam direct de acolo cu ovi la un concert pe Fårö, artistul meu preferat pe care astept sa il vad de ani de zile...cânta un gen de folk, il ador! 

Miercuri job, vreau sa ma întâlnesc cu diana inainte de concediu

joi job, dupamasa nu stiu :)

vineri job seara (ultima zi) 

 

sambata împărțim animalele la pensionate

duminica dupa pranz plecam

 

Mai am de facut curat, facut bagaje...am timp sambata, poate vineri dimineata curățenia. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

io o saptamana fix! :) dar plecam numai duminica.  

nu stiu ce-a fost in capul meu cand mi-am luat concediu de marti pana marti [:-)))] ambele "marti" included [:)]

 

adica stiu, c-a fost festivalul Folk You, si-am zis ca vreau si inainte, si dupa. ca festivalul a mai intrat un pic la apa, si in loc de 3 seri acum sunt numai doua, asta este. concediul meu a ramas tot "inainte si dupa". da' cu amarata aia de zi de luni ce-am avut, nu stiu exact [:-)))]

 

oricum intru in atmosfera de vacanta inca din week-end. duminica la un gratar, luni la pinguineala, si dac-ar fi venit Ella mai din timp in tara o imprumutam un pic sa-mi faca bagajul   [:-)))] asa n-am alternativa, o sa mi-l fac in week-end.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

In city of angels e inger, in Family man e om obisnuit, nemultumit de viata actuala, se intalneste cu divinitatea (in persoana lui Morgan Freeman) si totul se schimba in viata lui. Ete ca era o idee buna de ghicitoare asta!

 

Se pare ca Freeman e bun de rolul asta. [:D]  City of Angels l-am vazut fugitiv cand a aparut si nu mai retin decat vag ce e cu el. Parca renunta la angelism ca sa fie cu tantilica?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doua chestii de ale Silviei:

Intr-o zi, al meu voia sa ma întrebe pe mine, daca o pot duce pe Silvia in tabăra. Si ii trimite ei din greșeala, fara sa isi dea seamăn Conversație pe sms:

-poti sa o duci luni pe Silvia in tabăra?

-nu

-de ce?

-nu am masina

-de ce nu ai masina?

-pt că sunt Silvia

 

:)))

 

Ieri dimineata ii scriu sms sa o intreb de unde o iau la ora 16, ca dormise la o prietena aproape de stall si călărea la 12. Eu o lăsasem în ziua anterioară, cu masina acolo. Dialog:

-de unde de iau la 16, de la O?

-nu. Ma duc singura acasă

-cum?

-biciclesc

-cu ce bicicleta?

-cu bicicleta mea

-de unde? Ca bicicleta ta e acasă

-si eu sunt acasă...

 

Azi mi-a zis ca de asta face așa ca sa ma pună sa gandesc! Nu imi da mura in gura. Sa va spun de unde are textul asta???

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Doua chestii de ale Silviei: Intr-o zi, al meu voia sa ma întrebe pe mine, daca o pot duce pe Silvia in tabăra. Si ii trimite ei din greșeala, fara sa isi dea seamăn Conversație pe sms: -poti sa o duci luni pe Silvia in tabăra? -nu -de ce? -nu am masina -de ce nu ai masina? -pt că sunt Silvia :))) Ieri dimineata ii scriu sms sa o intreb de unde o iau la ora 16, ca dormise la o prietena aproape de stall si călărea la 12. Eu o lăsasem în ziua anterioară, cu masina acolo. Dialog: -de unde de iau la 16, de la O? -nu. Ma duc singura acasă -cum? -biciclesc -cu ce bicicleta? -cu bicicleta mea -de unde? Ca bicicleta ta e acasă -si eu sunt acasă... Azi mi-a zis ca de asta face așa ca sa ma pună sa gandesc! Nu imi da mura in gura. Sa va spun de unde are textul asta???

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Bravo Silvi, fata desteapta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...