Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

Neata

 

Fleur, data viitoare poti congela banabele. Le poti folosi apoi la smoothie sau inghetata sau prajituri.

 

Mihaela, tari conversatiile :)

 

Eu am pus o masina de rufe la spalat apoi la plaja... balenele se simt bine in apa :) Weekend frumos sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineața!

Michelle, ți-am trimis cerere.

Mianna, eu îmi fac unghiile cu gel. Sunt unghiile mele pe care dă doua-trei straturi de gel. Diferența e ca gelul se ia prin polizare. Cam la un an și jumătate am făcut pauză cât să crească unghiile un ciclu complet. Nu au pățit nimic. Am încercat  și cu ojă semipermanenta, dar la mine nu a stat, după două zile a sărit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am trimis fără să termin.

Azi ma duc la alta manichiurista. A mea e plecată în vacanță, la sora ei în Italia și vine abia la sfârșitul lunii august. Sunt curioasa daca o să-mi placă, eu am fost la o singură tipă până acum și am fost foarte mulțumită.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Când va aud vorbind de mare, de plajă, intru în fibrilații  [:D] . Oare voi aunge si eu cu copiii?

 

E liniste în casă. Eu îmi beau cafeaua, copiii încă dorm și nu-mi vine să cred...

 

Mihaela, mi-au plăcut pozele si-mi place tare mult Silvia, îți pune nervii la încercare, dar, așa... drăguț  [:D]

 

Michelle, e prima dată când aud că fb-ul dă bine la serviciu...

 

Distracție plăcută celor care au plecat la plimbare, relaxare maximă fetelor după bac!

Să aveți un weekend minunat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi. Am visat spre dimineata niste chestii oribile si m-am trezit plangand. Probabil aveam nevoie sa defulez niste stress acumulat. Apoi mi-a dat Juliuta un cap in gura de mi-a spart buza.- asta de-adevaratelea. Hmmmm, nu e cel mai grozav inceput de zi da' asta este. As vrea si eu la mare, una calda, unde sa te poti dezbraca de palton si caciula pe plaja [:D] Deja Barcelona parca a fost acum muuuult timp...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna dimi. Am visat spre dimineata niste chestii oribile si m-am trezit plangand. Probabil aveam nevoie sa defulez niste stress acumulat. Apoi mi-a dat Juliuta un cap in gura de mi-a spart buza.- asta de-adevaratelea. Hmmmm, nu e cel mai grozav inceput de zi da' asta este. As vrea si eu la mare, una calda, unde sa te poti dezbraca de palton si caciula pe plaja [:D] Deja Barcelona parca a fost acum muuuult timp...

 

Offf, Ioana... Cred că în legătură cu visul ai dreptate. Ti s-a umflat buza?

Câte grade sunt la voi? Si cât are apa? 

Cum a fost la serviciu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 18 -22 in zilele bune. Apa o avea vreo 15 cred. Numa' ca e vant si a plouat de ne-a zvantat. La munca: am sef nou si e cam moale... Sa vedem, s-ar putea sa trezeasca justitiara din mine [:D]. Ieri a fost pierdere de vreme, ca stiam deja si facusem ce mi-a aratat colega care pleaca. M-am

Dus la shopping scurt dupa, ca am terminat 'munca' mai devreme si mi-am improspatat colectia de budigai. [:D] si de camasute de noapte. Astept cu nerabdare reducerile Victoria's secret!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sunt 18 -22 in zilele bune. Apa o avea vreo 15 cred. Numa' ca e vant si a plouat de ne-a zvantat. La munca: am sef nou si e cam moale... Sa vedem, s-ar putea sa trezeasca justitiara din mine [:D]. Ieri a fost pierdere de vreme, ca stiam deja si facusem ce mi-a aratat colega care pleaca. M-amDus la shopping scurt dupa, ca am terminat 'munca' mai devreme si mi-am improspatat colectia de budigai. [:D] si de camasute de noapte. Astept cu nerabdare reducerile Victoria's secret!

 

Rece si urat, intr-adevar...

Budigai = pantaloni scurți de pijama??

Să ne anunți si pe noi de reduceri dacă sunt online. 

O zi însorită îți doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Rece si urat, intr-adevar... Budigai = pantaloni scurți de pijama?? Să ne anunți si pe noi de reduceri dacă sunt online. O zi însorită îți doresc!

 

Budigai [:D]

 

Numai ca nu erau pijama/ pantaloni scurti ci chiloti [:p] chiar daca aratau ca niste pantaloni din zilele noastre. 

 

Cu reducerile astept semn de la o prietena care ma baraie ca VS sunt cele mai cele chestii de pe Pamant si sa fac bine sa imi cumpar. Cand zice ea, va dau si voua semnal.

post-96777-26388_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...