Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

 

 

sa nu iti fie așa ciuda, iti spun ca bătea un vânticel rece care pe fondul celor 21 de grade aduceau un disconfort termic suficient încât sa nu ne putem baga in apa :). Care era de altfel bunicică.

 

Marea ta e atât de frumoasă, încât m-aș mulțumi doar să mă plimb desculță pe nisip si să respir .

Nu sunt mare amatoare nici de soare, nici de bălăceală. Oricum îți mulțumesc!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu inca sunt surprinsa ca Mega asta mic de langa mine (shop and go) a adus si continua sa aduca in vara asta niste rosii excelente, bune, coapte, gustoase... tin minte anul trecut ca am incercat o data sa fac cu niste rosii de-alea ca de plastic, si m-am trezit ca la interior erau verzi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana draga mea, stiu ca la voi mai e o ora si ceva, dar eu merg la culcare si am de gând sa dorm pana tarziu :)). 

 
Așa ca....happy happy Birthday Julia, la multi ani frumosi, sanatosi, bucuroși, sa va împlinească si fericească multi multi multi ani de acum inainte! 
 
[fiesta]  [balo]  [artif]  [deziuata]  [s]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Julia! Sa cresti mare, sanatoasa, norocoasa!

 

Eu n am clafoutit si nici n am gazpachuit inca vara asta. Ma laud in schimb cu bananabread si cu o supa de rosii cu multe legume si leustean din jardiniera, un deliciu.

 

Azi am fost cu baiatul la film, la Finding Dory, f dragut. Eric a fost cuminte pt prima lui data la cinema, am iesit cu el o singura data din sala, la baie, in rest a fost ok, chiar aveam emotii. In sala au fost cativa copii plangaciosi. A fosr f multa lume ca a fost zi ploioasa la noi. Tot weekendul va fi asa.

 

Acum stam in pat, eu am inceput un serial nou, Bloodline, m a prins, e fain.

 

Michelle, ma bucur ca ti ai atins cota de prieteni!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...