Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineața și de la mine!

 

Ieri n-am apucat să fac mare lucru, îmi mănâncă pisoii tot timpul :). Mai ales că ieri i-am dus la vet cu taxiul, că n-am mașină (a luat-o al meu, că a lui s-a stricat). Nu le-a plăcut în taxi, eu mergeam mult mai liniștit, au chițăit tot drumul.

 

Mai trec mai târziu, o zi frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata de la cafea  [cit]

 

Am petrecut o zi frumoasa alaturi de Dark si familia ei  [pk]  [pk]  [pk] am fi stat mai mult cu ei, dar drumul a fost 6 ore in total...piticoata e atat de dulce si spune un please de te topesti...feciorul e tare cumintel...Marcia a venit cu noi, a facut o exceptie...ne-am trezit la 6.30, la 7.30 ieseam pe usa....am revenit la 7.30pm...aseara am picat lata, drumul si caldura m-au doborat...am discutat cate-n luna si in stele, parca ne stim de ani  [:I]

 

Dark va transmite salutari...din pacate nu are timp sa scrie sau sa citeasca aici...dar a promis ca va intra in curand, piticii sunt plecati pt o luna la bunici, asa ca are mai mult timp liber.

 

Azi am program de epilat (eu si copila), spalat rufe, calcat, facut bagajul pt Romania si curatenie...trebuie sa le fac si fetelor snitzel pt maine...am asa un chef de treaba, inca lenevesc in pat  [:D]

 

Michelle, ti-am acceptat prietenia pe FB...nici eu nu-l folosesc, dau share la diverse chestii sau pun albume cu poze din vacante.

 

E soare si cald, azi vor fi peste 30°.

 

O zi frumoasa va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Julia! Sa cresti mare si sanatoasa!

 

 

Aseara am fost la o nunta aparuta fulger in calendarul nostru si a fost interesant si mai ales placut.

 

Acum m-am apucat de facut bagajele pt la mare si mai arunc un ochi si la finala de la Wimbledon. Imi place Raonic.

 

Mai avem deseara si finala la Euro.

 

Michelle ti-am dat accept si ma bucur ca suntem prietene.

 

Fug la facut bagajul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...