Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[s] La mulți ani, Julia! [flo2] Toate trei sunteți frumoase, Julia e sărbătorită, dar Patri e cea cu vino-ncoa! Are un aer domnisoresc, mai sa-nu vina sa cred ca ea e, știind cât e de mica.

 

[s] La mulți ani, Andreea! Sa fii sănătoasă și voioasa! [flo2]

 

Viviana06, eu am intrat cam târziu sa-mi mai dau cu părerea; bine e sa pui cât mai multe opțiuni, chiar și la liceele foarte bune, cu medii mari. Nu știi de unde sare iepurele și oricum anul acesta cred ca ultimele medii de admitere vor fi mai mici decât în anii precedenți. Eu țin pumnii sa intre unde vreți voi. Și vacanta frumoasa copiilor, ca merita! [bicla] [hop] [tren]

 

Mâine aflam rezultatele la bac! [artif]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multri ani pentru fete-cucuiete , iar mamicile lor, Ioana si Monica, sa se bucure toata viata de ce-au zamislit.

Iar in poza aia...Ioana, sunteti foarte misto toate trei, aveti fetzele luminoase. Asta-i bine.

La noi totul in grafic, am adus masina Torei de la reparat, e frumoasa si lucioasa zici ca-i noua. Ana e in tabara, in we vrem iar la mare.

Iar acum, evident ca si Roxanei, mi-e somn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei, am ajuns acasa acum vreo  o ora.

 

Inainte si inainte de toate, urarile de La multi ani!

 

La muti ani scumpa Julia, sa cresti mare frumoasa ca Patri si mamica ta, desteapata ca parintii tai amandoi!  [artif]  [artif]

 

Monica sa-ti traiasca fata si sa-ti aduca numai si numai bucurii. [artif]  [artif]

 

====

 

Imediat ce apune soarele ma voi pune la curent cu ultimile noutati. Pana atunci trebuie sa merg la o intalnire cu o prietena a noastra din state ce vine sa ia un pachet pentru mama mea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura78, concediu placut si relaxant!

 

Viv06, nu stiu ce sfat sa iti dau. Sper numai sa fiti multumiti si sa fie bine!

 

Daniela, mult succes cu bebelusii [:D]

 

Kariiiii, pe unde te plimbi? Ca pe Viv am vazut-o la malul Marii.

Da, la malul marii ca ma tot taguieste barbatul asta al meu cu toate ca eu ii explic ca sunt urata in poze si nu vreau... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...