Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

La mine  e jale mare. MARE.

 

E atata suparare si atata plans, doamne plange de se umfla, ca sincer va spun ca efectiv cu asa ceva nu ma descurc.

 

Vrea sa faca contestatie la istorie.

 

viv, dar ce s-a intamplat, de fapt ? e jale doar pentru nota de la istorie sau si pentru celelalte materii ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

viv, dar ce s-a intamplat, de fapt ? e jale doar pentru nota de la istorie sau si pentru celelalte materii ?

Pentru istorie.

 

La geografie a lua 9.05. trebuia sa ia 9,25, absolut fara niciun dubiu, dar chiar daca face contestatie nu ii da.

 

La romana a luat 7.20 - aici nu stiu poate un 7,80 - nu are rost contestatie. 

 

La istorie are 6.05, profa ei mi-a spus ca daca ce i-a spus ca a gresit e ok sa faca contestatie ca oricum mai putin nu are cum sa-i dea. Dar mi-a spus ca poate sa lase si nota asta ca nu are niciun rost sa sufere, sa astepte pentru o nenorocita de nota care nu o reprezinta sub nicio forma.

Ca cu media obtinuta poate intra oriunde.

 

In fine! Nu mai zic nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine  e jale mare. MARE.

 

E atata suparare si atata plans, doamne plange de se umfla, ca sincer va spun ca efectiv cu asa ceva nu ma descurc.

 

Vrea sa faca contestatie la istorie.

 

imi pare rau vivisor in primul rind pentru suferinta ta.

las o sa plinga... se descarca

 

orice i ai spune sau ti am spune acum ar fi de prisos.

 

iti tin pumnii

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de Silvia, acuma stim cu totii ca nu are absolut dar absolut nici o importanta rezultatul asta. A muncit mult si se astepta la un rezultat pe masura.

O sa se linisteasca si o sa inteleaga cat de mult conteaza momentul, poti fi ori sus ori jos, nimic nu-i batut in cuie.

Asa ca eu o felicit din toata inima, este o victorie fara nici o indoiala si fara nici o umbra. Si o felicit si pe Viviana pentru daruire si devotament, stiu ca nu i-a fost absolut deloc moale in perioada asta.

Usor nu ne-a fost niciunuia...dar acum este momentul lor si ma bucur ca sunt invingatoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vești bune și de la noi: 

 

1. Alexandra are 6.85 la lb. română (din cauza Baltagului, ar fi putut avea 9.85 dacă îi punctau alegerea romanului), 10 la istorie și 9.70 la logică. Media generală 8.85. Bineînțeles că e supărată cu nota la română, mai avea puțin și plângea dar eu i-am spus că-s mândră de ea, a gândit cu capul ei. Cumnată-mea la fel, e fiartă, că rezultatele nu arată valoarea copilului  [smulgpar] . Pentru facultate nu-i trebuie nici o notă de la BAC, trebuie doar să treacă.

 

2. Am fost la vet și știm acum că avem 3 băieți: Picioruș, Rocket și Sugativă și două fete: Scandal și Șefa (Boss).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viv, eu cred ca silvi e atat de suparata pe nota de la istorie si din cauza stresului permanent la aceasta materie, de care a avut parte atata timp. cumva se simte urmarita de ghinion, a scapat de profu' de istorie, spera ca macar la bac sa ia o nota foarte buna.

evident, e dreptul ei sa faca acea contestatie, chiar daca asta inseamna niste zile de asteptare incordata, in plus.

daca la admiterea / inscriere la facultatatile alese nu conteaza nota de la bac, atunci n-ar mai trebui sa-si bata capul cu contestatia, sincer. ar insemna sa se tortureze degeaba, doar asa, de dragul dreptatii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...