Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

Sa le tinem pumnii atunci. Eu nu imi fac mari sperante, dar aici nu am avut niciun cuvant de spus.

 

Din punctul meu de vedere a fost brambureala si cu trimisul astora in provincie a fost si mai marea brambureala. Si copiii sunt cei care sufera cel mai mult.

 

fii-mea a stat o ora si jumatate la coada la contestatii, multi, foarte multi colegi de ai ei au facut contestatii.

 

Da, le ținem pumnii, eu sper că vor fi note mai bune.

 

Și Alexandra zicea că la ea la liceu au fost 60 de contestații. Multe.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

De pe telefon pot să pun mai multe poze ? Încerc și îmi ia doar una

 

Da, daca pozele nu au cumulat mai mult de 2.4Mb. Cum telefoanele moderne fac poze cam mari (la Mb ma refer), posibil sa te restrictioneze la 1 poza din cauza asta. Ca sa poti pune mai multe poze, salveaza-le pe alt site (multi folosesc fb), alege varianta full a sitului si adauga linkurile catre poze (image location). Poti pune poze fara numar asa, pentru ca practic pui linkuri, nu imagini.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

2 zile de munca doar  [pk] deja nu mai am rabdare....copila inca mai are teme, pt azi a avut ceva de scris despre UE...mediile pe semestru asta sunt facute, dar notele pe care le iau la testele din ultimile 2 saptamani, se trec in anul 2  [zirea] in cazul in care iau note mici, la anumite materii pot repeta testele.

 

Viv si Daniela, bafta fetelor la contestatii  [flo2]

 

Vivi, am notat pt luni.

 

Miha, cum a fost concertul ?

 

La noi a plouat toata noaptea...vremea va fi urata pana sambata.

 

Azi merg la manichiura, maine incarcam bagajul in masina lui Marco...pana in tara o sa mearga el in fata, eu il urmaresc [:D] ne dam puncte de intalnire, in cazul in care ne pierdem...in tara sunt eu prima.

 

O zi frumoasa va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruf, la ce vrea sa dea Tea?

 

Publicitate.

La Universitate are examen pe 23 si la SNSPA pe 24. Iulie.

Evident, vrea la Universitate. Doar ca-s locuri putine si nici nu voia sa se prezinte la examen, se gandea sa se duca direct la SNSPA.  Acum, cand a vazut ce subiecte au la SNSPA, nu vrea sa se mai prezinte acolo, ca cica nu poate lua examenul.

Incerc sa o conving sa mearga la amblele la examen, efectiv nu se stie ce se intampla...si vad ca nu intelege deloc cum e cu sansa asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...