Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anja, mercic  [flo2] noi nu vrem sa mergem din Arad la Timisoara/Lugoj..am fost anul trecut si nu ne-a placut...de la Lugoj la Deva e nasol drumul...asa ca mergem Seghed-Arad-Deva-Sibiu..am crezut ca au reparat portiunea aia de autostrada...a fost asa de bine anul trecut...o termina secolul asta oare? 

 

Black, e vineri...dar vorbim...poate dam o fuga si in alta zi (miercuri de ex nu avem program), suntem la 10 minute de Divertiland. 

Ella, si noi mergeam asa, Arad, Deva. Insa cu autostrada pe la Timisoara am salvat aproape 1 ora, plus ca am evitat toate tirurile intre Arad si Deva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow, wow, ce frumoase poze  anja!!!! te-am recunoscut, tu esti cea lungita pe jos si se sprijina toti pe tine?  [il]  frumoasa familie!  [:)]

 

usi deschise? barbatul a dormit in lipsa mea cu usa deschisa, s-a trezit pe la 3 dimineata sa mearga la toaleta si a vazut-o deschisa, era singur acasa. abia dimineata dupa ce s-a trezit a verificat daca e cineva in casa.  [:-)))]

 

 

vacanta eficienta celor ce pleaca la odihna, sa aveti timp fain.  [flo2]

 

 

am dat gata un munte de rufe, ce zaceau de cateva saptamani. noroc cu vremea asta rece si ploioasa, altfel mai sedeau pana la toamna acolo. cred ca ma ocup acuma de florile de pe terasa, ca si ele au suferit in ultima vreme. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow, wow, ce frumoase poze  anja!!!! te-am recunoscut, tu esti cea lungita pe jos si se sprijina toti pe tine?  [il]  frumoasa familie!  [:)]

Vaiiii, nu mi-s eu acela:)))))))))))) [8D] Caut emocotion care sa scoata in evidenta protuberanta:))))))))))))))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] pe langa stadion, mi-a placut asta! 

 

Da, mai, pe langa. [:)] 

In stadion nu se poate. Dar in jurul lui e loc traditional de miscare, plimbari, alergari, role, biciclete, fotbal, etc. E o viermuiala acolo...

Din pacate e asfalt si e dur pentru mine, dar o sa vad cum ma descurc. Sunt si scari...maaaama ce de scari...foarte bune exercitiile la scari.

 

kari, de multe ori am citit cu curiozitate ce scrii. Cursurile alea suna foarte bine...si foarte interesant. Ma bucur ca nu te plictisesti. Cat despre copilul tau...deocamdata n-am cuvinte. Mi le mai caut [:)]

Daniela, cred ca ar putea trece pisopii pe litiera adevarata. Silicatul ala e bun si pentru ei, pune intr-o tava si pune apoi un pres de ala imbibat cu ce-au facut deja, sa inteleaga unde e buda.

Marturisesc ca peste pasajele in care povestiti de haleala trec cu ochii inchisi. Cu toate ma invat...inclusiv cu mancatul mai putin. Pur si simplu uit sa mananc. Dar cu pofta...aici e rau. O scanteie daca imi incolteste in minte si sunt pregatit sa renunt la orice precautie si sa ma infig in primul lucru de mancat pe care-l gasesc. In clipele alea, absolut orice devine tentant. Chiar incep sa ma gandesc ca in Goana dupa aur Chaplin vedea de foame un carnat sau o gaina in celalalt coleg. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, sa vedem ce spune al meu...autostrada de la Timisoara la Lugoj e gata? cam cati km ati mers pe drum normal ? ca anul trecut am mers destui....noi ajungem sambata dimineata in tara, asa ca nu cred ca va fi aglomerat...si tiruri nu prea sunt in weekend...dar sigur va fi nebunie pe Valea Oltului...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, sa vedem ce spune al meu...autostrada de la Timisoara la Lugoj e gata? cam cati km ati mers pe drum normal ? ca anul trecut am mers destui....noi ajungem sambata dimineata in tara, asa ca nu cred ca va fi aglomerat...si tiruri nu prea sunt in weekend...dar sigur va fi nebunie pe Valea Oltului...

Da, e gata. Am mers pe drum normal vreo 70 intre Lugoj si aproape de Deva si inca vreo 30 intre Deva si Sibiu, partea deviata. Noi nu am fost pe Valea Oltului, pt ca noi oprim la Sambata de Sus, la casa socrilor. Apoi trecem muntii fie pe Transfagarasan, fie pe Bran. Sotu' zice ca Valea Oltului e mult prea aglomerata. Acum am fost pe Transfagarasan, a fost ff liber, si peisaj super. Am si oprit la poze si Kurtoskolacs:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...