Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strigam catalogul pinguinilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 951
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi avem pt Luis (are 2 toalete si in casa, dar nu o foloseste decat pe cea din camera de oaspeti, atunci cand doarme acolo) ceva gen calcar (culoare alba si poroasa, ca niste pietricele), care lasa sa treaca pipi prin ea si nu miroase...numai ca la el se mai agata de labute si trebuie sa strang pietricele albe din camera  [ph34r]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, ce locuri superbe!

Kari, m-a spart Victor. Super tare! Mi-ar placea sa fie si Turbo asa. Sa poata calatori. 

Eu nu msi am chef de munca insa trebuie inca 3 sapt.

Ella, poate imi iau liber pe 22. Nu promit. Dar sa ma puneti sub umbrela. Incep sa am fobie puternica cu soarele. Si totul tine doar de aspect. Am trecut peste celulita si grasime. Adica nu m-a deranjat tare. Nici cicatricile de la operatii. Alunite si negi? Ok. Insa depigmentarea ma toaca marunt. Si sufar rau.  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, mercic...noi trebuie sa ajungem pe autostrada de la Pitesti, asa ca mergem pe Valea Oltului...plus ca nu putem rata micii de la Dedulesti  [fri] asta e traditie, de ani buni...pfuu, ii fac Lui Rufus pofta de mici  [ph34r]

Pai si noi la fel:))) Noi ne oprim la Pitesti la bunica mea, apoi spre Buc. Insa, dupa noi, drumul pe la Curtea de Arges e mai liber decat Dealul Negru si Valcea. Insa cu micii de la Dedulesti nu ma pot lupta :)))))))))

Sa aveti drum usor si liber!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...