Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

M3ryro,  ai primit mai multe informatii de la clinica pe parcursul celor 5 zile dupa punctie ? 

Asteptam azi ( ziua 2) sa stim macar daca evolutia e una buna , ceva despre calitate, dar am primit tot informatii telegrafice gen : sunt tot 5 embrioni ca si ieri, ne auzim maine . Asa a fost si la tine?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca eu pe parcursul primelor 4 zile am stat acolo si mergeam zilnic la clinica. Nu prea aveam incredere in ce mi se comunica. Ma duceam si in plus aflam si cate celule au, mai mult de atat nu ai ce afla. In a 5a zi cand s au extras celulele pt testare si s au congelat am plecat. Stiu doar ca le am zis sa ii congeleze separat, asta pt ca nu stiam care vor fi sanatosi. Deci stai linistita ca e ok ce iti transmit. Maine poti intreba si de evolutia lor zilnica dpdv al nr de celule. Eu am avut unul mai incet dar a recuperat pana la ziua 5

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu daca testam sau nu. Imi este frica sa fac planuri. Asteptam de la o zi la alta sa vedem cati raman, pana in ce zi ii lasa, daca ne recomanda testare.

Da, o sa sa plecam acasa dupa ce ne asiguram ca totul e bine si ne da si tratamentul . La prima intalnire a zis ca, pt chist, ne da un tratament pt vreo doua luni si dupa transferam.

Tb sa ne intalnim cu el sa ne zica despre tratament, cat dureaza, in ce consta si in ce consta tratamentul.de pregatire . 

Tu cum mai esti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cri,raportul th1/th2 nu se face in Ro,l-am facut acum in Turcia.Anca,eu am primit vesti in fiecare zi despre embrioni,pe atunci lucra Iulia la ei.In ziua 3 ne-a chemat si Tayfun sa ne zica despre evolutia embrionilor si despre schimbarea planului initial.Mare atentie totusi,cand am fost acum la consultatie,Tayfun mi-a explicat tratamentul pt fet,personalizat pt mine iar Galina mi-a scris o alta schema.Daca nu insistam sa mearga sa il intrebe pe doctor plecam acasa cu o schema gresita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...