Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Melisa la medrol nu ai voie sare, retii toata apa. Eu pentru ca nu prea aveam timp sa gatesc am mancat in oras, mancare care evident era cu sare.

 

Karo nici eu nu eram f grasa, la inceputul fiv urilor aveam cam 55 kg, la transfer am avut 63. Problema e ca la fata eram si sunt horror, umflata foarte tare, pungi la ochi ... plus de asta analizele legate de colesterol sunt praf si cel mai grav e ca am probleme cu umerii si degetele de la maini, ma dor de mor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spre norocul meu,dupa 4 stimulari anul trecut si 2 luni de sarcina nu am luat in greutate nici macar 1 kg,in plus dupa operatie am slabit vreo doua.Nu prea am ce sa fac ca sa ma feresc,stiu ca nu e voie sare iar la prograf se recomanda sa mananci mancare gatita acasa.Intralipidul ti-a dat colesterolul peste cap.Sper numai sa dea rezultate tratamentul pt ca valorile la th1/th2 mi se par foarte mari :((.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa cand ai celulele natural killer in procent prea mare ele percep sarcina ca pe un corp strain si o ataca fie inainte de implantare fie dupa facand-o sa se opreasca din evolutie.Prograful este un medicament folosit in transplant pt ca corpul sa accepte organul strain.Intralipidul este o perfuzie cu ulei de soia si ou folosit atunci cand ai dezechilibru al raportului th1/th2.Toate combinate cu heparina si aspirina neutralizeaza actiunea sistemului imunitar asupra sarcinii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...