Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Melisa, cred ca indiferent cu cine vorbesti, raspunsul o sa fie acelasi .si noi am trimis analize , dar nu s-au uitat pe ele decat cand am ajuns acolo . Eu in locul tau as face tot ce cred ca e necesar si as merge cu toate

 Daca iti scapa ceva, vei afla acolo si faci fiv ul intr-o luna ulterioara. 

Alisa, era o reduere de 10% la blata prin card cec , Gaeanti si bcr . Roag-o insa pe Gabriela sa-ti confirme ca stiu ca noi cand am ajuns ne-au spus ca nu au reluat protocolalele cu rspectivele banci si , prin urmare, reducerea nu se mai aplica. Pana la urma ne-au facut discountul pt ca avusesem disc din decembrie. Poate le-au reinnoit intre tomp, dar zic sa insisti la Gabroela sa te lamureasca 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pot spune eu ultimele preturi: FIV (include in cazul meu ICSI si IMSI + transferul embrionilor dupa testarea genetica) costa 3000EUR. Testarea genetica 400+TVA per embrion. In cazul in care mai aveti embrioni de congelat - costa 500EUR pe 5 ani iar urmatorul transfer (cu embrionii inghetati) costa 500EUR.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alissa,da au mai fost fete carora li s-a comunicat un pret si pana au inceput fiv s-a scumpit si au platit pretul mai mic.Dar trebuie sa insisti tu.Melissa,mergi la o consultatie si te vei lamuri acolo.Poate ca Tayfun nici nu va considera necesar sa faci analizele astea.Eu vitamina d3 am facut-o acum de capul meu.Nimeni nu mi-a recomandat sa o fac niciodata.Dar acum m-am gandit ca poate dezechilibrul imunitar e provocat de carenta vitaminei d3.Ei bine,am facut-o degeaba,a iesit in limite.Deci nk nu sunt crescute din cauza vit d3.Dar ma simt eu mai linistita ca am facut-o si pe asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...