Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anca eu am facut endometrial injury inainate de fet cu Deliana Predoi la Wellborn. Mi a placit mult de ea si stiu ca merg multe fete care pleaca in Cehia la donate si fac monitorizari si histero cu ea. Ar fi o varianta. Eu cu Albu nu as mai face, stiu ca are reusite dar la mine nu a fost sa fie. Si plua de asta ceea ce el imi arata in timpul histero ca ar fi sinechii pe care le elimina, Rudi a zis ca nu au nicio legatura ... deci pe cine sa mai cred? Eu am facut la Rudi o histero exploratorie dupa care a urmat cea operatorie si inainte de transfer am fost tot la el pentru o histero exploratorie sa ma asigur ca ranile sunt vindecate si uterul era pregatit pentru transfer

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca eu am facut endometrial injury inainate de fet cu Deliana Predoi la Wellborn. Mi a placit mult de ea si stiu ca merg multe fete care pleaca in Cehia la donate si fac monitorizari si histero cu ea. Ar fi o varianta. Eu cu Albu nu as mai face, stiu ca are reusite dar la mine nu a fost sa fie. Si plua de asta ceea ce el imi arata in timpul histero ca ar fi sinechii pe care le elimina, Rudi a zis ca nu au nicio legatura ... deci pe cine sa mai cred? Eu am facut la Rudi o histero exploratorie dupa care a urmat cea operatorie si inainte de transfer am fost tot la el pentru o histero exploratorie sa ma asigur ca ranile sunt vindecate si uterul era pregatit pentru transfer[/quot

 

Eu am facut histero cu endoinjury  inainte de FET cu Albu.

Am primit si Cd ul si se vedeau f clar sinechiile pe endocol.

Am vazut ca a si "ciupit " cu o pensa endometrul..desi era ok macroscopic..chiar m am mirat deoarece dansul nu prea e adeptul EI...ca nu s a dovedit stiintific eficient.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Licorice nu ii contest calitatile de medic lui Albu, dar la mine a dat gres. Am facut histero cu el si nu a vazut forma uterului, nu a vazut adenomioza iar ceea ce la mine spunea el ca sunt sinechii Rudi a zis ca nu sunt. Eu sincer il cred pe Rudi, mai ales ca si Albu il recomanda pe Rudi din cate stiu eu la cazurile grele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...