Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Karo sa ma uit si eu acum la ce hotel ai stat, sa mi fac o idee.

Fetelor deci aveati micul dejun inclus presupun si cina o luati prin oras.

Am vazut ca pe partea europeana sunt mult mai ieftine hotelurile deasta sunt asa ...ce sa fac spre ce sa ma indrept.

Karo la iesirea din vama unde in Bulgaria sau Turcia a ti ratat acel PTT.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deci cum e mai bine sa imi iau in partea asiatica dar mai aproape totusi de partea europeana? 

Am gasit mai bune la pret in partea asiatica dar la 13 km de ex de centru.

Eu mai am o intrebare karo am vazut ca hotelul unde ai stat tu era fara mic dejun , eu as vrea cu mic dejun ca sa luam o masa zdravana de dimineata si nu stiu cum o rezolvam cu cina.

Cum ies mai convenabil?

Cat de scump este mancarea pe acolo. O ciorba de ex cam cat este ca sa inteleg .

O portie de piure cu carne cat este? O shaorma cat este?

Va multumesc.

Eu ma tot uit la cazari si nu stiu spre ce sa ma orientez apartament unde imi fac eu la cina ce am sau hotel cu mic dejun unde mancam bine si apoi o cina in oras

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melissa dupa ce intri in Turcia vei merge cam 60 km.daca nu ma insel pe o strada cu 2 benzi dupa care vei face la stanga sa intri pe autostrada. Inainte de a trece de bariera poti opri si o sa vezi pe partea stanga PTT. Acum depinde la ce ora ajungi ca nu e deschis non stop. Daca e inchis poti sa iei din Istanbul de la orice PTT dar sa nu depasesti 7 zile de cand ai intrat in tara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa eu la FIV am stat in partea asiatica la un hotel de 5 stele cu mic dejun bogat si parcare inclusa. A costat cam 60 eur/noapte pe booking, in lista celor de la Acibadem era 100 eur/noapte. La FET am stat tot in partea asiatica la un hotel unde am avut si cina inclusa si a fost cam 80 eur/noapte numai stiu exact. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A Byotell e f frumos , cel mai frumos din lista lor ! Mi ar place si mie aici da eu tot am cautat mai ieftin sa ajung . :) As vrea ceva in jur de 650-700 euro pe 14 zile. Am gasit sunt multe la preturile astea dar nu pot face rezervarea din cauza ciclului.Nu stiu sigur cand imi vine. Si mi e frica sa fac rezervarea .Acolo zice ca e gratis sa anulezi, iti i a banii la proprietate dar totusi cer nr de card. Voi cum a ti procedat?

M3ryno si mancarea o cina de exemplu cat este ca si pret?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...