Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Melissa noi mergem in fiecare an in Grecia si traversam Bulgaria,niciodata nu ni s-a intamplat nimic.E adevarat ca drumul e destul de lung,cand am plecat in Turcia am avut o buna bucata de drum foarte proasta dar chiar nu am avut evenimente neplacute.Eu am platit cu cardul de lei la clinica,la farmacie,la hotel,am avut euro pt cheltuiala si i-am schimbat acolo in lire.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sele cred ca piscinele sunt asemanatoare ca dimensiune si la Dedeman si la Byotell. Ca si mic dejun sunt cam la fel, la Byotell nu faceau omleta, dar aveau foarte multe feluri de mancare, inclusiv snitele, cartofi la cuptor etc, supa. Noi mancam dimineata bine, la pranz ceva usor si seara la restaurant. La FET am preferat sa iau cu cina inclusa si a fost super ok, serveau 3 feluri de mancare (salata, supa, fel principal) si din fiecare aveai cate 5 optiuni, deci foarte multa mancare.

 

Melisa eu peste tot am platit cu cardul de lei si conversia a fost super ok. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M3ryno deci nu are rost sa i mai schimb in euro? Totusi la ditamai suma care o cheltuim pe acolo nu se simte diferenta cand se face paritatea? 

Eu de ex cand am fost in Vienna am platit o vesta cu cardul in lei care era 89 de euro si avand banii in lei mi a facut paritatea la 4.7 si ceva euro nu mai retin exact stiu ca am constatat ca mi a oprit cu 30 lei mai mult decat daca aveam euro.

Iar la 6-7 cat cheltuim acolo daca e sa fie ca la Vienna eu zic ca se simte diferenta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...