Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Melisa,daca-l poti obtine nu ar fi rau, dar totusi au trecut 6 ani de atunci, lucrurile se mai schimba , mai ales cabd vine vorba de asta. In plus, banuiesc ca la primul fiv nu ai intampinat probleme, asa ca nu e mare lucru de spus despre ce s-a intamplat atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa, eu am avut protocol lung la cele doua fiv uri facute in Romania, iar acum, la turci, mi-au dat protocol scurt .da, m-am dus cu tot dosarul, dar eu am facut doua fivuri recente si cu raspuns prost la.stimulare, trebuia sa vada ce am primit pana acum pt a cauta o varinta mai buna. Ma gandeam doar ca, in vazul tau , fiv ul afost acum mult timp si banuiesc ca , lucrurile se schimba.tu cati ani aveai la primul fiv?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

29 aproape de 30 de ani aveam atunci. Stiu ca varsta poate fii un impediment acum, dar eu o sa incerc sa vad daca imi pot trimite analize din dosarul care il au ei.

De ex acum la Fet care a fost la sf de ianuarie as putea sa le arat cum aratau blastocitii , sau cati folicoli aveam inainte de Fet care erau de anumite dimensiuni .Chiar nu stiu dar pot incerca poate ajuta la ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sunt mai linistita un pic! 

Am vorbit cu Galina mai devreme si m a lamurit va scriu si voua pt ca stiu ca sunt fete care erau in situatia mea.

1. Merg la consultatie in ziua 2- 3 a ciclului , cel mai probabil a 3a.

2.Pot sa revin in aceeasi zi in tara si ma asteapta la urmatorul eco peste 3-4 zile

Intre timp revin rezolv cu banii in plus mai scutesc cazarea pe 4 nopti , nu asta e important dar na zic 

3.Pastilele mi le cumpar in aceeasi zi de la ei apoi pot sa ma intorc spre casa , sunt din Constanta.

4.Trebuie sa platesc un avans de 700 de euro ca incep procedura la ei.

5.Tese pt cine intereseaza e 900 euro.

De reducerea cu card am intrebat si eu si inca nu e valabila.

Si cam atat, Fiv il vom face cu Tayfun ca ms gandeam poate ne preia alt doctor.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa piscinele sunt gratuite. La Dedeman pe booking ai posibilitatea de a ti alege camera fara masa, cu mic dejun, cu cina sau cu ambele incluse. Ca si locatie Byotell e chiar la statia de metrou si daca o iei in jos spre mare cam in 25 minute ajungi pe celebra lor strada Bagdat unde sunt multe magazine si restaurante. Dedeman e la o statie mai sus de Byotell si ca sa ajungi la statia de metrou trebuie sa mergi cam 10 minute pe jos. Ca si locatie eu iti recomand Byotell, eu am fost super multumita si erau multe restaurante in jur pentru a lua cina, mai ales ca acum e primavara si e super ok vremea de plimbare. Eu la FET am preferat un restaurant cu cina inclusa ca sa nu fiu nevoita sa merg mult pe jos, dar tot am mers ca nu aveam stare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...