Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Ce-i drept mai mult ziua,  dar nu cred ca noaptea o sa ai probleme. Nu cred că poveștile sunt adevărate sau cel puțin nu mai sunt valabile. Am multi colegi bulgari și probabil ca dacă ar auzi ce se spune despre ei ar fi la fel de supărați cum suntem noi când suntem judecați după faptele țiganilor și raufacatorilor care ne reprezinta prin afară.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa dea Dumnezeu !

M3ryno tu parca ai spus ca ai platit cu cardul in lei peste tot, de ce nu i ai schimbat de acasa in euro? 

Nu ii puteai lua de la noi din tara la un pret mult mai bun?

Apoi daca platesti cu cardul comisioanele de extragere nu sunt mari ?

Nu stiu cum e cea mai buna varianta.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancax iar tu ziceai ca ai platit in euro la clinica . Te ai riscat sa mergi cu ei cash sau ai avut card in euro? Am citit si eu aseara ca pe cardurile in lei nu se pot pune si euro , trebuie facut altul separat dar dureaza.

Am vazut ca doar cei de la ING accepta sa pui si euro pe el dar astia au comision la depunere. Nu prea stiu eu care cum e mai rentabil.

Voi cum a ti procedat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa, noi am avut card bcr pentru procedura , vroim sa beneficiem de disountul care se facea la mom respectiv . Plata s-a favutde pe card in lei  in lire turcesti, dar cursul de schimb al bancij nu a fost unul absurd.pentru celelalte plati ( medicamente, etc) , am avut lire la noi  si am platit cash .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca cursul a fost unul aproximativ ca la noi in tara? Si s a putut extrage toti? Din cate stiam eu parca era cu limita de extragere 3000 pe zi la bcr.Poti sa ma corectezi daca nu e asa. Nu era mai convenabil sa fii avut card in euro? 

Intreb si eu stiu ca sunt stresanta...dar nu vreau sa dau aiurea niste bani in plus cand as putea sa nu dau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...