Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

M3ryno, Ancax cate zile a fost necesar sa stati prima data? Stiu ca voi a ti facut cu testare genetica  apoi a ti plecat acasa .Cam cate zile a necesitat prima data. Nu stiu pe cate zile sa mi fac rezervarea. Pt ca nu stiu nimic din ce va urma, ii va gasi spermatozoizi sotului? Se fertilizeaza? Ii testeaza genetic ? Dar ca sa imi fac asa o idee. Sper ca de data asta ciclu sa nu mi mai joace feste, il astept ca niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

M3ryro, eu eram.cumva linistita dupa testare si apoi am avut discutia asta cu tine si am inceput sa caut mai multe informatii , doar ca nu am gasit nimic. Sper ca situatia aia descrisa de Tayfun sa fie doar la cap exceptii ... eu ma gabdeam ca probl pot sa apara la embrionii cu mozaicism ( citisem eu ceva atunci)

Melisa, noi am stat acolo mai bine de 2 saptamani . Atunci cand ne-am facut planul nu stiam ca nu o sa transferam fresh. Am fi putut dupa punctie sa plecam, dar am vrut sa  ramanem sa aflam vesti si sa mai avem o intalnire cu Tayfun in functie de rezultat. Dupa rez testarii genetice am asteptat aproape 2 sapt

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut rez de la inceout asa pt ca ne gandeam ca facem transfer fresh. Dupa ar fi tb sa schimbam biletele de avion pt cateva zile si mai mult costa comisionul decat hoteluk , plus ca vroiam sa vedem ce se ibtampla, sa ca am ramas toata per. Am ajuns acolo in ziua 3

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine stimularea a durat 8 zile, punctia am facut o in ziua 10. Testarea genetica eu am platit o din tara. Anca sunt multe cazuri in care embrioni sanatosi genetic la testare ajung ca la panorama/harmony sa aiba anomalii genetice. Iti spun asta pt ca am urmarit si fetele de la fiv cu pgd/pgs si mi a confirmat o si Tayfun, altfel nu as mai fi dat 2.800 lei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...