Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Cri, nu cred ca se poate, tb sa te adauge un membru. 

Eu am fost astăzi la consultație si in mai incep procedura fiv. Mi-a dat Q10 si DHEA pt 6 sapt., am recoltat Th1/Th2, am facut eco,  a verificat cu atenție toate analizele si procedurile făcute in țara, in concluzie, mi-a plăcut si mi-a inspirat incredere!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alisa dar de ce nu ai ramas acum la procedura ?

 

Ce ai de tratat? In dimineata asta plec spre clinica.Sper sa ajung cu bine , sa ne descurcam pe drum e prima oara cand mergem la turci.

Mi am rezervat in seara asta si hotelul pe 7 nopti deocamdata ca nu se stie daca e de inceput Fiv acum sau nu.

Mie teama ca de la scuegetile alea sa nu fii patit ceva ce poate impiedica Fiv -ul.Acum cum o vrea Dumnezeu eu am ales sa merg si sper sa fie bine.Emotii am , frica nu mai zic de necunoscut , de el ca si doctor vreau sa vad cum mi se va parea .

Va pup si va tin la curent cu ce am mai facut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cri, mi-a zis sa iau 25 mg de 3 ori pe zi dar eu o sa ia de 2 ori, imi este cam teama de reacțiile adverse, inclusiv căderea parului. 

Ție cat ți-a dat? 

 

Melisa, mult succes! Si am avut câteva luni spotting înainte de menstra cu 5 zile dar nu cred ca este problema, doctorul a zis ca de la tratamentele de stimulare apar dereglări. Nu cred ca este nicio problema nici la tine.

Eu nu am fost ca sa inceput Fiv-ul, am vrut mai întâi sa vb cu doctorul. Un diagnostic nu ne-a pus, din analize nu reiese nimic, asa ca mi-a dat tratament pentru îmbunătățirea calității ovocitele. 

Drumu bun!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cri, mi-a zis sa iau 25 mg de 3 ori pe zi dar eu o sa ia de 2 ori, imi este cam teama de reacțiile adverse, inclusiv căderea parului. 

Ție cat ți-a dat? 

 

Melisa, mult succes! Si am avut câteva luni spotting înainte de menstra cu 5 zile dar nu cred ca este problema, doctorul a zis ca de la tratamentele de stimulare apar dereglări. Nu cred ca este nicio problema nici la tine.

Eu nu am fost ca sa inceput Fiv-ul, am vrut mai întâi sa vb cu doctorul. Un diagnostic nu ne-a pus, din analize nu reiese nimic, asa ca mi-a dat tratament pentru îmbunătățirea calității ovocitele. 

Drumu bun!  

Si mie mi-a dat 3*25mg dar dupa ce am fost la endocrinolog iau doar 1*25mg/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...