Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am gasit detoate bani sa fie. Era o nebunie tinand cont ca am prins si in weekend . Ne am luat cate ceva , am completat cu ce nu apucasem sa luam cand am fost la Vienna. Pt noi e mai greu cu shoopingul asta mica a noastra e satula numai cand aude ca mergem la magazine , o sa vezi cum e ! :).Adevarul ca am si stat 10 ore . De casa nu mi am luat inca nimic doar am testat piata.

Eu de dimineata merg la ecografie sper sa fie bine totul si sa ma lamuresc si eu daca ne va face IMSI si restul .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa mai mergem inca o data cu siguranta. Hai sa va zis ce am facut astazi la ecografie.

Din 8 folicoli care ii aveam in ziua2-3 a ciclului se pare ca azi mai aveam decat 4 normali si 1 f mic. Cum doamne iarta ma se explica asta? Am facut sport 2 zile intradevar printre care si abdomene nu m am gandit ca i ar putea sparge. M3ryro mai stii fete care au facut sport in timpul stimularii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Peste doua zile am urmatoarea eco.Am intrebat o pe Galina si mi a zis ca IMSI este inclus si se va face daca considera necesar. Endo injuri mi a raspuns dr ca se face la femeile cu o rezerva ovariana scazuta( adik eu nu am???) Iar assited haching se face daca e necesar. Embrioscop la fel  mi a zis Galina daca e necesar. Deci totul daca e necesar si nu sunt contra cost. Ce poate sa imi faca mi a zis Galuna microcip sper ca am inteles bine si e 350-400 dolari. Sau a zis intralipid nu mai retin ce zicea Galina si e contra cost 300-400dolari.

M am linistit cu astea. Acum om vedea ce va fii !!! Cu productia mea asa mica nu vad multe sanse dar merg inainte! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce scump este intralipidul!! Si pentru microcip parca M3ryro zice ca este 150 euro. La ce folosește acel microcip? 

 

Melisa, eu nu cred ca un număr mai micuț de ovocite inseama eșec, din contra, sunt mai de calitate ! Eu daca am avut mereu peste 10 si au fost de proasta calitate nu a folosit la nimic! Mai bine mai putine si bune!!! Te rog sa crezi ca va fi bine! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...