Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Melisa eu la prima eco am avut ca si tine 8 foliculi. La a doua eco ramasesera 5 si cu 5 am mers pana la final. La punctie am avut 6 ovocite din care 5 mature si 4 s au fertilizat. Nu din cauza sportului ai ramas cu 5, stai linistita. Microcip am avut si eu si a fost 250 euro. Asisted hatch am avut si eu, acum am aflat ca scria pe raport laser pzd+ si am inteles ca asta inseamna. La mine au folosit si embrioscopul si nu am platit in plus. Eu am facut FET deci nu transfer fresh si cum nk le aveam ok Tayfun nu a vrut sa imi faca intralipid, dar am facut eu in Romania in ziua 10 a mestrei si dupa 3 zile de la transfer cand am ajuns in tara. Totusi nu cred ca e asa de scumpa perfuzia cu intralipid, la noi punga de 500 ml e 35 lei. Stiu ca si la donate fetele fac in Cehia dar e 100 euro perfuzia si atunci ele prefera sa o faca in tara imediat dupa transfer

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

M3ryro nu am retinut ce analiza a spus Galina ca e 300-400 de dolari microcip, intralipid chiar  nu mi amintescposibil microcip sa se fij marit tariful? 

Sper sa reusesc si eu din 4-5 folicoli sa am macar unu in ziua 3 de transferat si sa fie si bun. O sa l mai intreb de fapt pe Galina poimaine cand merg iar la ecografie .

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...