Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, Lili, mult succes! Eu o sa merg in mai, in jur de 10-12.

Este primul Fiv cu Tayfun? 

Buna Alisa,

Da, este primul FIV cu Tayfun, dupa 1 FIV si 1 FET nereusit in Bucuresti.

Sper sa fie totul bine, sa nu se iveasca cine stie ce complicatii pentru care sa fac analize suplimentare, pentru ca la mine timpul este foarte limitat, si va trebui sa stau acolo pe toata perioada tratamentului.

Tu ce hotel ai ales?

 

Weekend placut tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alisa,oricum nu incepi tratamentul pt imunitate inainte de stimulare dar poti sa o intrebi si pe Galina.Si mie tot ea mi-a trimis tratamentul,l-a intrebat pe Tayfun.Eu inca nu am facut programare,am de facut o histeroscopie,inca nu m-am lamurit nici cu tratamentul pt trombofilie asa ca mai aman pana la vara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna Alisa, Da, este primul FIV cu Tayfun, dupa 1 FIV si 1 FET nereusit in Bucuresti. Sper sa fie totul bine, sa nu se iveasca cine stie ce complicatii pentru care sa fac analize suplimentare, pentru ca la mine timpul este foarte limitat, si va trebui sa stau acolo pe toata perioada tratamentului. Tu ce hotel ai ales? Weekend placut tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lili, nu am stabilit nimic cu privire la hotel, la primele 2-3 eco as vrea sa ma duc singura si sa ma întorc, de la punctie o sa luam cazare. Acesta este planul dar sa vedem cat de bine o sa ma descurc, este cam obositor.  

Eu ca sa fiu sigura ca nu mai tb sa fac nimic si ca totul este Ok înainte de fiv am fost la o consultație preliminara. Doctorul ne-a verificat cu atenție toate analizele si procedurile anterioare, mi-a facut eco si mi-a dat ceva vitamine. Acum in mai merg putin mai liniștita din punctul asta de vedere. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

D

 

Lili, nu am stabilit nimic cu privire la hotel, la primele 2-3 eco as vrea sa ma duc singura si sa ma întorc, de la punctie o sa luam cazare. Acesta este planul dar sa vedem cat de bine o sa ma descurc, este cam obositor.  

Eu ca sa fiu sigura ca nu mai tb sa fac nimic si ca totul este Ok înainte de fiv am fost la o consultație preliminara. Doctorul ne-a verificat cu atenție toate analizele si procedurile anterioare, mi-a facut eco si mi-a dat ceva vitamine. Acum in mai merg putin mai liniștita din punctul asta de vedere. 

Da, stiu ce spui, este ideal sa mergi in prealabil la o consultatie, dar eu vin de departe si nu pot face asta din pacate. O sa fac inainte toate analizele cerute, plus alte cateva pe langa, si sper sa decurga totul bine.

 

Voi ati luat toate medicamentele necesare acolo, sau si din tara?

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...