Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitari Melisa!!!

Mi-au venit si mie analizele mult asteptate. NK-urile si Limfocite B si T - sunt in limite normale. In schimb spre surprinderea mea nu mai am anticorpi ani-spermatici!!!

Cred ca merg la turci undeva la sfarsitul lui mai, inceputul lui iunie (depinde de CM).

Si daca e totul OK raman pentru FIV.

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cri, pana la urma ai rămas cu 25 mg/ zi de DHEA?  Eu iau 25 mg *3 / zi si luna aceasta imi întârzie menstra, deja sunt in ziua 35 si nu au apărut decât maroneli. Am citit ca pot apărea dereglări menstruale de la ea. 

 

Fetelor care  ati luat DHEA ati avut reacții adverse? 

 Nu am mai scris de mult aici, insa in aprilie pe 14 am facut o excursie in Turcia de 2 zile din pacate:( Am ajuns foarte increzatoare la Tayfun dar cand colo ce sa vei? Aveam doar 2 amarati de foliculi si colac peste pupaza am mai vazut si lichid in trompa stanga. M-a certat ingrozitor ca , la sfatul endocrinologului, am redus DHEA de la 3*25 cum imi daduse el la 1*25. S-a suparat si mi-a zis ca mai bine nu luam nimic, ca era acelasi rezultat. Luna anterioara a fost foarte ciudata si pt mine pentru ca imi daduse cycloproginova si mi-a afectat ovulatia. Ciclul a venit totusi ceas. 

Mi-am pus cenusa in cap, si acum o iau de la inceput cu 25*3 DHEA si 200*3 Q10

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cri, pana la urma ai rămas cu 25 mg/ zi de DHEA?  Eu iau 25 mg *3 / zi si luna aceasta imi întârzie menstra, deja sunt in ziua 35 si nu au apărut decât maroneli. Am citit ca pot apărea dereglări menstruale de la ea. 

 

Fetelor care  ati luat DHEA ati avut reacții adverse? 

 Nu am mai scris de mult aici, insa in aprilie pe 14 am facut o excursie in Turcia de 2 zile din pacate:( Am ajuns foarte increzatoare la Tayfun dar cand colo ce sa vei? Aveam doar 2 amarati de foliculi si colac peste pupaza am mai vazut si lichid in trompa stanga. M-a certat ingrozitor ca , la sfatul endocrinologului, am redus DHEA de la 3*25 cum imi daduse el la 1*25. S-a suparat si mi-a zis ca mai bine nu luam nimic, ca era acelasi rezultat. Luna anterioara a fost foarte ciudata si pt mine pentru ca imi daduse cycloproginova si mi-a afectat ovulatia. Ciclul a venit totusi ceas. 

Mi-am pus cenusa in cap, si acum o iau de la inceput cu 25*3 DHEA si 200*3 Q10

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...