Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bona lista neagra


Rinda

Recommended Posts

As vrea sa trec pe lista neagra a bonelor o tanara pe nume Mirea Ana -Maria Ramona studenta la Psihologi, astfel incat sa nu mai fie pacalite si alte mamici de ,, inocenta" pe care o afiseaza aceasta tanara.

Placut impresionata , am facut greseala sa o angajez pentru bebelusul meu de 11 luni. Stabilisem de comun acord un program de la ora 8 la ora 14.

Tanara  bona care se recomanda cu experienta, din cele 8 zile cate a venit, o singura zi a ajuns la ora 8. In rest, ajungea la ora 10 si ceva , 9 si ceva far macar sa anunte ca intarzie , eu sunand in zadar tel. ei fiind inchis dimineata.

Cu indulcenta sotului am decis sa ii mai dU o sansa, bona asigurandu-ma zilnic cava veni urmatoarea zi la ora 8, lucru care nu s-a intamplat....

 Nu o recomand nimanui pe aceasta bona Mirea Ana Maria Ramona care ulterior s-a dovedit chiar agresiva trimitandu-ne mesaje  incisive si care denotau oarecare probleme psihice.

Nu va lasati copilul cu aceasta bona!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ar fi utila o astfel de lista insa pana acum, sunt la a doua bona in decurs de 1 luna, nu am intalnit.

Este ingrijorator faptul ca tinere precum bona de mai sus Ana Maria Mirea din Domnesti, sunt instabile emotional, obraznice, neserioase si vin , cand se trezesc - pe la ora 10, cu minciuni jenante...

Ma intreb in ce familii au crescut si cum isi vor creste si educa copii aceste persoane lipsite de orice urma de bun simt...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Rinda

 

eu am inteles ca esti nemultumita ca nu a venit la ora exacta, asta e normal. ce nu inteleg, e de ce nu i-ai spus la revedere frumos dupa a2a, max. a3a intarziere.

 

la ce iti serveste sa o denigrezi in halul asta aici?

sa nu fi punctual nu inseamna automat ca ai probleme psihice sau carente de educatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...